2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم هی خونمونه وقت و بی وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 20307 بازدید | 496 پست

من یدفعه خواهرشوهرم دخترش و آورد خونم  خواست بره سرکار انصافا هم همیشه خونه مامانش بود اونروز فقط آورد پیش من بچمم شش ماهش بود 

دیدم دم رفتن میگه زندایی من از این به بعد میام اینجا. 

گرچه مامانش نمیذا ه ولی گفتم من فردا خونه مامانمم عزیزم. 

خلاصه هرشب بیاد خونمون به مامانش گیر میده من شب میخوام اینجا وایستم😑با اینکه خونش دو کوچه بالاتر از خونه ماست خداروشکر خواهر شوهرم شعور داره نمیزاره بیاد یا شبا بمونه🤣

خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور برادرش خوبه خواهرش خوب نیست امیدوارم همچین عروسی گیرمون نیادهیچوقت ریپلای نکنید حرف‌حق‌ تلخ ...

والا من دختر خودم ک بچه پسرشونه دوساعت اضافه تر بمونه میفرستنش پایین...چند بار تاحالا مادرشوهرم باهاش دعوا کرده با بچه دوساله...اینم چطور پسرش خوبه چون بچه ی منه بده...دوسالشه بچم..اینو چی میگی

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
2728

وقتی میاد براش خوراکی بذار و یک کارتون خوشگل.موهاشو شونه کن نازش کن.با هاش بازی کن.شما ها چرا بیحوصله اید.اگر بچه خودت هم بود این حرفها رو میزدی.باهاش خوب باش تا برای بچه هات هم بازی خوبی بشه.در اتاق  ها رو قفل کن تا وسایلتو بهم نریزه.با خودت ببرش حموم.خلاصه از بیکاری تو خونه که بهتره

گلم میگم به پیر به پیغمبر حرف زدم گفتم این بچه اس چی میفمه ب مادرشوهرم و شوهرم گفتم ی مدت نزاشتن بیا ...

میفهمم عزیزم دسشویی وظیفه تو نیس 

خب ب شوهرت بگو ب مامانش بگه 

چون اگ خودت بگی میشی بده

2738
وقتی میاد براش خوراکی بذار و یک کارتون خوشگل.موهاشو شونه کن نازش کن.با هاش بازی کن.شما ها چرا بیحوصل ...

یا خدا

عزیزم من اگه‌بچه میخاستم خودم نازا نیستمااا هر چیزی ب وقتش قشنگه 

چطور برادرش خوبه خواهرش خوب نیست امیدوارم همچین عروسی گیرمون نیادهیچوقت ریپلای نکنید حرف‌حق‌ تلخ ...

عزیز چرا همه مسائل رو قاطی میکنید خب . مگه این خانوم گفته خواهرت هیچوقت نیاد ... هر کس بخاطر یه زندگی اروم و بدون دردسر ازدواج میکنه ، خدارو خوش نمیاد هی دم به دقیقه یکی بیاد خونت اونم تازه عروس ... خدایی زشته 

😂😂😂😂😂😂😂

و به شدت رو اعصابی فت رفته بود سر کشو لباس زیرام😐گفتم اون کشو خصوصی دست بهش نزنی بازم میخواست دست بزنه چشم غره رفتم کشید کنار

آخه یه اخلاقی داره همه چی و براش باباش میگه ممکنه بره بگه شرت زندایی صورتی بود🤣

خدایا شکرت😍
یا خدا عزیزم من اگه‌بچه میخاستم خودم نازا نیستمااا هر چیزی ب وقتش قشنگه 

بعضی ها مث شما بی حوصلن خواهرشوهر منم همین طوره حوصله بچه داداش خودشو نداره نهایت ی ساعت

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

وای چرا سخت میگیری وقتی میاد در خونتون درو باز نکن هرچی خوردنی داری قایم کن تلویزیونن از برق در بیار کانال برنامه کودکم قفل کن یه چادر سفیدم بنداز رو خودت بترسونمش یا صدا ترسناک در بیار به شوهرتم همه اینارو بگو اگه گوش نکرد قهرکن عصبانی شو خلاصه باید بفهمونی شوهرتو از همین الان اینجوری نباش بدبخت میشی خدایی نکرده

کاربر مامان یوسفم

درکت میکنم! تنها راه حلش اینه که نذاری خونت بهش خوش بگذره! چون ببخشیدا مادرشوهرت خیلی کم فهمه. تلوزیونو دور از چشمش از برق بکش. باهاش حرف نزن و بگو حق نداری تو خونه به چیزی دست بزنی. اگه به چیزی دست زد خیییییلی بد برخورد کن و فقط به یه نکن بسنده نکن. وسواس بازی دربیار و نذار تو خونت از سرویس و اینا استفاده بشه و اینکه اعتراضتو به شوهرت برسون چون پیییییر میشی. دو روز دیگه بچه دار شی به هوای بچه کلا دیگه نمیره خونش. بذار اصلا همه ازت ناراحت شن مرگ یه بار شیونم یه بار به جاش ارامش داری

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2706