2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم هی خونمونه وقت و بی وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 20307 بازدید | 496 پست
آفرییییین با قسمت آخر موافقم شاید حساس باشه مامانه اینجوری نزاره بیاد

اره اگه واقعا درک داشته باشه باید بدونه اینا تازه ازدواج کردن فعلا خیلی به هم وابسته ان . ولی به نظر من اسی نباید از چشم بچه ببینه بچه ها تو این سن اصلا نمیفهمن حرف بزرگترا رو پدر و مادر بچه باید درک کنن

من خودم به سرم رفته .

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
اره بابا کناه داره 😒من نمیدونم چرا ما اینجوریم  خب قشنگ باهاش بحرف  بامحبت بش بگو میفهم ...

گلم میگم به پیر به پیغمبر حرف زدم گفتم این بچه اس چی میفمه ب مادرشوهرم و شوهرم گفتم ی مدت نزاشتن بیاد دوباره مادرشوهرم هررررررررجا ینی تا سر کوچه ام بره بچه رو میزاره پیش من منم خب تازه عروسم دلم میخاد لباس باز بپوشم دلم میخاد بغل شوهرم باشم

یا بچه رو میزاره پیشم میره بازار خب وقتی دسشویی داره من باید ببرمش اذیت میشم کاش اینم درک کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم حرف استارتر رو میفهمم،برادرزاده های همسرم اونقدر بی تربیتن وبلا سر دخترم میارن میندازنش یا موهاشو میکشن ماه به ماه خونه پدرشوهرم نمیرم همش اونجان،پدر ومادرشوهرم مریضی فشار وقلب گرفتن از دستشون،وقتی میبینمشون دنیا روسرم خراب میشه دخترم هم مظلومه ،پدرومادرشون هم عقل ندارن بگن بشینین،یه بار یه ساعت اومدن پیشم سرمو میکوبیدم به دیوار ازبس بیتربیتن

دنیام دخترم
2728
گلم میگم به میر به پیغمبر حرف زدم گفتم این بچه اس چی میفمه ب مادرشوهرم و شوهرم گفتم ی مدت نزاشتن بیا ...

ببین رک و راست به مادرشوهرت بگو وقتی خودم تنها هستم مامان بزار بیاد بگو پسرت یهو میبینی جوگیر میشه منو بوس میکنه این چیزا هم تو ذهن دخترت میمونه واسش خیلی بده

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
میدونم حرف استارتر رو میفهمم،برادرزاده های همسرم اونقدر بی تربیتن وبلا سر دخترم میارن میندازنش یا مو ...

من متاسفم برای پدر مادراشون آقاجون شرایط نگه داری و تربیت نداری بچه نیار...

2738
من متاسفم برای پدر مادراشون آقاجون شرایط نگه داری و تربیت نداری بچه نیار...

این جاریم فقط میزایه،دیگه هیچ،حتی حموم رو عمه هاش میدن اینقدر تنبله مادره،غذاشون هم مادرشوهرم میده،اونقدر هم بی تربیتن یا حسین وحشین

دنیام دخترم
این جاریم فقط میزایه،دیگه هیچ،حتی حموم رو عمه هاش میدن اینقدر تنبله مادره،غذاشون هم مادرشوهرم میده،ا ...

خیلی دوری کن ازشون خیلی😔باز خوبه میتونی دوری کنی منو بگو ک چندتا پله فاصلمونه

نه بابا ۷ ماهه عروسی کردم ۷ ماهه چسبیده به من تو همه چی دخالت میکنه به همه جا سرک میکشه ی بار دعوا ک ...

خودت چند سالته ؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706