2733
2734
تقریبا یه سالو نیم هستش تو اقدامم ولی از وسط ماه شاید همون روزای تخمک گذاری یا بعدش پادردم شروع میشه آخه برای چی من اینجوریم این ماه که خیلی زودتر شروع شده از چی میتونه باشم خودم فکر میکنم تا اینجوری باشم حامله نمیشم
مامان نازنین دقیقا مثل منی شما. من4روز بعداز تخمک گذاری علایم میاد سراغم .منم فک میکنم تاوقتی اینجوری باشه حامله نمیشم مال منکه با سوزش کلیتوریس شروع میشه.این ماه که کمرم قفل کرده نمیدونم چرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانمها صبح همگی بخیر..من 23پری هستم و چند روز دیگر موعد پری خیلی نگرانم..چه علایمی دارین شماها
زیر پوست من یک دنیا در جریان است... حبابی در دلم میترکد و این روزها کوچک بندانگشتی من در دلم غوغا به پا کرده است😙😚😍😊
2731
2740
منم چند روز پیش پادرد و تیر کشیدن داشتم ولی گذرا...درد سینه و تیرگی و حالت تهوع ندارمم
زیر پوست من یک دنیا در جریان است... حبابی در دلم میترکد و این روزها کوچک بندانگشتی من در دلم غوغا به پا کرده است😙😚😍😊
تو نت خوندم نوشته مصرف اسید فولیک منیزیم و ویتامین ای گروه ب این حالات کم میکنه این ماه فقط درد سینه ندارم اصلا ماه های دیگه داشتم تاثیر اینایی که گفتم خوردم فقط نداشتن درد سینه هستش
اللهم صل علی محمد و آل محمد
سلام. منم یک سال و دو ماهه اقدامم. این ماه از 15 پری درد سینه داشتم و بالاخره 29 ام پری اومد. بچه ها من و همسری هر دو سالمیم و مشکل نداریم. اما تا حالا نشده. پری که تموم شه می خوام دکترم رو عوض کنم. کاش منم تهران بودم. یا حداقل یه ماشین خوب داشتیم که واسه دکتر میومدم تهران
{اللهم صل علی محمد و آل محمد}