2733
2734
عنوان

اسکرین شات از لباس های مورد علاقه!

438 بازدید | 43 پست

اگر بخوام تموم لباس هایی که اسکرین شات گرفتم رو بخرم یا بدوزم کمه کم باید ۲میلیارد سرمایه داشته باشم.گوشیم دیگه جا نداره.این چه مرَضی بود!    دیگه عکس لباس میبینم حالم بد میشه!   حتی برای نی نی آیندمم لباس ذخیره کردم تو گوشیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اسکرین میگیرم تا یه مدت خودمو تصور میکنم ک اون لباسو پوشیدم بعد از چشمم میوفته پاکش میکنم😑

مثل من نیست😐

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
2738

من قبلا اینجور بودم

بعد نشستم از پایین شروع کردم به نگاه کردن دیدم خیلی هاش از مد افتاده یا دیگه بنظرم شیک نیست یا اصلا از کجا میتونم بخرمشون!! 

همه شون رو پاک کردم

الان فقط از جاهایی که میتونم خرید بکنم چند تا لباس اسکرین میگیرم هر وقت موجود کرد میخرم😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
منم اسکرین میگیرم تا یه مدت خودمو تصور میکنم ک اون لباسو پوشیدم بعد از چشمم میوفته پاکش میکنم😑 مثل ...

وای دقیقا منم دیگه بعد از یک مدت دلم نمیخوادش😁 انقد نمیخرم دیگه تصور میکنم پوشیدم بیخیال میشم😃

2706