2737
2739
عنوان

شوهر نکنین خاکتو سرم خاکت سرم که اینقدر احمقم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 5203 بازدید | 224 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مردا مثل شوهر شما نیستن

بله حق باشماست من عصبی ام 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   

عزیزم قرص آموکسی سیسیلین اگه دارین اگه ندارین آموکسی کلاو یا مفنامیک اسید بخور یه ورق التهابش از بین بره احتمالا عفونت کرده از عفونت هست که درد می‌کنه . انشالله زودتر خوب بشی . شوهر نفهم آدم رو پیر می‌کنه

2728

چرا همسرت نسبت بهت تعهد نداره؟انگار یادش رفته متاهله و باید در همه حال حواسش به شما و زندگیش باشه😏

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...

شعور نداره.‌همه ی مردا اینطور نیستن عزیزم.‌شعورش نمیرسه  

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
چشم 😑😑😑😑😑😑 موقع ازدواجم ازت اجازه میگیرم تگت میکنم

عزیزم راست میگم من مثل بمبم دارم منفنجرمیشم ازاین حرف شوهرم 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   
2738
ببخشید میتونم بپرسم کیبورد گوشیتون چیه فونتش رو دوست داشتم

خواهش میکنم مگه فرق داره با بقیه؟؟

تو امضام ؟؟

کیبورد خود گوشیه

اقاهستم سایت مال بابات یا شوهرت انداخته پشت قباله ازدواجت که به من میگی خاله زنک!! ...................دِ آ خِ بِگو دِلِتو کی بُر زَد مَگِه اَز توُ نِمیپُرسَم دااااااااااد نَزن این رابِطَرو کارای تُ داد بِ باد نََ مَن آخَرَم دیدَم دَستاتوُن باهَمَن داد نَزَن ساکِت شوُ حَرفام بازَم  هَس
همه مردا مثل شوهر شما نیستن

😑😑😑

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

یکی دو روز حوابشو نده برو از همون بهداریتون کپسول سفلکسیم بگیر هر ۸ ساعت یکی بخور کلی دردت کم میشه به هر حال وقتی شوهرت به فکرت نیست خودت باید به فکر خودت باشی یه قلم از جهیزتو کم کن دندونتو درست کن

فعلا برو درمانگاه آموکسی کلاو ۶۲۵ بگیر که عفونتش خشک بشه تا دردش بخوابه

هیچکس نیست منو ببره پدرومادرمم میگن اشکال نداره خوب میشی نمیزارن تنها برم 

عزیزم راست میگم من مثل بمبم دارم منفنجرمیشم ازاین حرف شوهرم 

عزیزم همه شوهرها بد نیستن 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

نتیجه زوری زوری از خدا شوهر خواستن و فقط واسه بستن در دهن مردم ازدواج کردن میشه این!

چمیدونم با دعا و چله و هزار چیز دیگه فقط مردم میخوان شوهر کنن نمیفهمم واقعا

2706