2733
2739
عنوان

دوستم میخواد طلاق بگیره

484 بازدید | 19 پست

یکیو می شناسم میخواد طلاق بگیره کسیو هم نداره الان پیش برادرش که عقد کرد بعد اینکه برادرش ازدواج کرد این نمی تونه بمون پیش برادرش حاضرم نیست دختره برگرده اصلا شوهرشم گفت میرم زن می گیرم اما طلاقت نمیدم حق تمکین که بگیره می تونه زن بگیره طلاقشم نده این دختر دوستمه دوستمم پدرش نه خونه ای داشت نه حقوق فوت شدن هم تکلیفش چی میشه اخرش؟

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برگرده به خونش که شوهرش عدم تمکبن نگیره فعلا.بگرده دنبال کار،الکی که نمیشه بگی طلاق و بری خودتو آوار ...

میگه اگه برگردم خودکشی می کنم نمیرم

2738
میخواد طلاق بگیره دقیقا کجا بره مطمعنا آدمیه که درست نمیتونه تو هیچ مرحله از زندگیش تصمیم بگیره

فک‌کنم قصدش این مهریه بگیره خونه اجاره کنه اخه با سالی یه سکه تا چندسال میخواد جمع کنه

میگه اگه برگردم خودکشی می کنم نمیرم

دیگه داره ادا میاد.خوب برنگرده.یه هووی خوشگل تپل مپل براش میارن،خودشم آواره دیگه حتی تو خونه شوهرش جایی هم نداره.آدم عاقل کاراشو حساب شده و با برنامه انجام میده

دیگه داره ادا میاد.خوب برنگرده.یه هووی خوشگل تپل مپل براش میارن،خودشم آواره دیگه حتی تو خونه شوهرش ج ...

میگه نمیام هرگز اول خانواده شوهرش حاضر بودن طلاقش بدن حاضرنشد مهریه رو ببخش الان حاضرببخش طلاق بگیره خانواده شوهرش الان میگن چون خیلی ابرو ریزی کردی عذابمون دادی مهریه تو میدیم طلاقت نمیدیم برتم نمی گردونیم

میگه نمیام هرگز اول خانواده شوهرش حاضر بودن طلاقش بدن حاضرنشد مهریه رو ببخش الان حاضرببخش طلاق بگیره ...

خوب این چه زندگی شد.مطمئن باش دوستت هم مقصره.آدم نباید خونشو ترک کنه.اون خونه مختص به مرد نیست،مال زن هم هست.اگر بهش نفقه نمیدن بره شکایت کنه بگه نفقه نمیداد منو از خونه بیرون کرده

خوب این چه زندگی شد.مطمئن باش دوستت هم مقصره.آدم نباید خونشو ترک کنه.اون خونه مختص به مرد نیست،مال ز ...

نفق داد خوب حق تمکین زده دادگاه اخطار داد به زن برنگشت خیلی رفتن دنبالش الان خانواده همسرش میگن دیگه خسته شدیم خودش اگه خواست بیاد بگه بریم دنبالش دوستمم دزدی کرد پدرشوهرش دست شو گرفت حین دزدی ازشون جفت مقصر بودن بچه ها شوهرش برگه حق تمکین گرفت دولت گفت دیگه بهش پول نده

2706