2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زرده خام؟ بچه بودم مامانم برای گلودرد میداد. زرده تو آب جوش یا شیر گرم هم می زد. دکتر اطفال من بهش گ ...

اره میگن باعث مرگ و کوری میشه 

کور نشم😱😱😱

اخه بدمزه هم نبود دوسداشتم اگر عوارض نداشت ادامه میدادم حیف

اره میگن باعث مرگ و کوری میشه  کور نشم😱😱😱 اخه بدمزه هم نبود دوسداشتم اگر عوارض نداشت ادامه ...

تو شیر داغ میپزه دیگه خام نیس،،ما ب زنای تازه زایمان کرده میدیم 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
2738

من فقط شنیدم بخاطر این کرونا و انفولانزا بهتره تخم مرغ خام نباشه 

وگرنه اکثر ورزشکارا دیدم با شیر میخورن 

البته یکی رو یادمه اما دقیق نه ..نمیدونم چنتا تخم مرغ خام خورده بود بعد باشگاه مرده بود نمیدونم با شیر بود یا همینطوری خام 

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚

منطقه مابعداززایمان تا ده روز زرده تخم مرغ رو میریزیم توشیرداغ وهم میزنیم ومیخوریم.میگن واسه کمرخوبه.ما خوردیم ن کورشدیم ن مردیم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
منطقه مابعداززایمان تا ده روز زرده تخم مرغ رو میریزیم توشیرداغ وهم میزنیم ومیخوریم.میگن واسه کمرخوبه ...

اره منم خوردم البته مامانم نگفت زرده داره چون میدونست نمیخورم. پر هل و گلابش میکرد بعدا فهمیدم.

همتا اسم خـودمه♥

من هرروز ناشتا میخورم‌منتها ترکیباتش زیاده شیر و عسل و زنجبیل و زرده تخم بلدرچین پودر مالت زعفران و دانه گرده گل زنبور عسل طب اسلامی داده بهم خیلیم نتیجه گرفتم ازش

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
2706