2733
2739

آزمون نظام مهندسی تقریبد یکماه دیگه شروع میشه ولی من هنوز بعد از سه سال مدرکمو نگرفتم .خیلی دلم میخواد آزمونو شرکت کنم و شانس خودمو محک بزنم واینم بگم این آخرین فرصته و از سال دیگه این آزمون سهمیه ایی میشه.خوب داستان اینه من تو شهرستان هیچ جایی ندارم برم بمونم .مثلا مادرشوهرم تاحالا تعارف نکرده که بیا.مادرم که خونشون نمیتونم برم چون فوق العاده پدرم از شوهرم بدش میاد و منو کلا بعد از ازدواج از خونه بیرون کرد.خونه ی خلله و ایناهم نمیتونم برم.شما جای من بودید غرور رو کنار میزاشتید وآیندتون رو درنظر میگرفتید ؟یا غرور تون رو حفظ میکردید و بیخیال نظام مهندسی ومحک شانستون میشدید؟لطفا جواب بدید اینقدر به این موضوع فکرکردم درمونده شدم🤕🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای چه مدت باید بمونی؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

چرا خونه خودت نمیمونی عقدی؟

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2738
یه هتل برو یا خونه برای چند شب اجاره کن

هتل که خیلی گرون میشه واینکه کرمانشاه اینجوری نیس که خونه اجاره بدن واسه چندشب بعدشم به خاطر کرونا اساتید یک روز در میون میان باید امضا جمع کنم و دوهفته زمان میبره

یعنی مثلا هزار نفر قبول میشن ولی پونصد نفرو انتخاب میکنن وغیره

یعنی الان سه سال از لیسانست گذشته و میتونی امسال آزمونو بدی و قبول بشی؟اگه میتونی هرطور شده آزمون بده

یعنی الان سه سال از لیسانست گذشته و میتونی امسال آزمونو بدی و قبول بشی؟اگه میتونی هرطور شده آزمون بد ...

بله.اگر بخونم و قبول بشم به امیدخدا خیلی خوب میشه.میتونم هرسال چندتا پروژه امضا کنم یا حتی مدرکمو بدم به شرکتد که گرید بگیرن خوب تو این زمونه که همه مشکل مالی دارن به دردم میخوره ولی بگو چه کنم 

خوب خودم تهرانم واسه مدرکم باید برم شهرستان مشکل اینه عشقم

اها،دانشگاهتون پذیرش نداره خوابگاهش ،زنگ بزن صحبت کن شاید حایی برات ردیف شه

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
خوب خودم تهرانم واسه مدرکم باید برم شهرستان مشکل اینه عشقم

راستش من اصلا متوجه نشدم،شما سه سال از مدرکت گذشته ولی هنوز مدرکتو از دانشگاه نتونستی بگیری؟ درست فهمیدم؟ به نظرم آخر که نداره،امسالم‌که نری سال دیگه باید بری برای گرفتن مدرکت،پس همین امسال برو که حداقل شانست برای قبولی هم بیشتر باشه

2706