2737
2734
عنوان

ماهی چند کیلو گوشت میگیرین وچند نفرین🤔😥🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 8801 بازدید | 423 پست
اره والاهمیشه میخوریم.کلا هیچکس کیلویی گوشت نمیخره پیش ما.فقط گوسفند

آخ نگو.🤤عید ها میریم کوه.یه گوسفند می‌بریم.با خانواده شوهر.۳روز می‌مونیم میخوریمش ومیایم.فقط من می‌دونم چی میگی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حدود دو تا گوسفند متوسط میخریم

چند نفرید؟

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
منم خودم میخورم پسرم ۶ماهس از این ماه برای اون قلم و پای مرغ و...میخوام بخرم

عزیزم😍 خدا حفظش کنه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2738
آخ نگو.🤤عید ها میریم کوه.یه گوسفند می‌بریم.با خانواده شوهر.۳روز می‌مونیم میخوریمش ومیایم.فقط من می‌ ...

اره بخدا‌.کلا ما ی روز کباب کنیم انگار هیچی‌نخوردیم😑

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
منم همین طور عزیزم اما شوهرم میگه ناهار حتما باید برنجی باشه

خب منم همینجور میذارم

ناهار برنجی

ولی همسر من گوشت قرمز نمیخوره

خییلی سخت

منم ک فقط میخورم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
خیییلی بالا۱۰۰ام متاسفانه

رعایت کن خب مجبور نیستی ک هرروز گوشت بخوری بخاطر سلامتیت میگم .. گوشت دیر هضم هست فک کنم بیشتر از ۲۴ساعت طول میکشه هضم بشه معدتون داغون میشه ها

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
حالا چه ربطی به بختیاری بودنتون داره؟  ما تهرانی‌ها هم گوشت خواریم... کلا ایرانیها هم گوشت خوا ...

عزیزم اینجاکنارمون بختیاری زیادداریم نسبت به ماهاواطرافیانمون گوشت قرمزبیشترمصرف میکنن اونم کبابی

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
عزیزم😍 خدا حفظش کنه

فدایت خدا خانوادتو نگه داره برات

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2706