2737
2739

استارتر جون میشه به پیج منم سر بزنی؟😻

https://instagram.com/rira_onlineshop_?igshid=a6dsfwsxqv4o 

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️

پیج من لباس فروشیه،چون خودم اینکارو میکنم بهت توصیه میکنم پیجشونو خوب بررسی کن گول فاللور فیک رو نخور ببین بخش رضایت مشتری دارن یا نه،زود خرید نکن چند روز زیر نظر بگیر و به لحن ادمین شون هم دقت کن کنجکاو شدم برم پیجوشونو ببینم🤨

بزودي زود خيلي زود من به آرزوم ميرسم و ميام رمز و رازشو براتون فاش ميكنم و با خوشحالي تو امضام اعلامش ميكنم،خدايا ممنونم ازت ✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیج من لباس فروشیه،چون خودم اینکارو میکنم بهت توصیه میکنم پیجشونو خوب بررسی کن گول فاللور فیک رو نخو ...

ممنون از کمکت اخه مشکل همینه رضایت مشتری ندارن

چشم از پیجتون دیدن میکنم حتما

محترم باشیم💐
2728
ممنون از کمکت اخه مشکل همینه رضایت مشتری ندارن چشم از پیجتون دیدن میکنم حتما

بزار برم پيجشونو ببينم عزيزم ميام همينجا بهت اطلاع ميدم

اگه درست رفته باشم،تابلو آسمون روز تولد دارن،جالبم بود اگه شما هم تهران هستي،ازشون بخواه كه پرداخت درب منزل برات بفرستن يا آدرس بدن حضوري برو تا ببيني،هفته قبل ي خانمي بود ب اسم خريد از تركيه ي پيجي گوششو يك تومن بريده بود و بلاك😞 اگه ديدي حوصله جواب دادن و راهنمايي ندارن خريد نكن گلم

انشالله موفق باشي 🌹❤️