2737
2734
عنوان

خیانت✨✨✨

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 64 پست
عزیزم دوستام متاهلن و با دوس پسرانشون هر روز مسافرت و عشق و حال و اصلا هم شوهرشون نمیفهمه و الان ده ...

من جدا شدم با ی نفر حرف میزدم توهم داشتم وحس عذاب وجدان که دارم خیانت میکنم به شوهر سابقم😅

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جدا شدم با ی نفر حرف میزدم توهم داشتم وحس عذاب وجدان که دارم خیانت میکنم به شوهر سابقم😅

😀😀😀عزیزم 

اونا اصلا وجدان ندارن تازه خوش خوشانشونه ک شوهراشون نفهمیدن چند روز پیش هم با دوس پسراشون رفتن مسافرت فقط موندم ده ساله چرا کسی نمیفهمه 😕

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2728
ازشون نپرسیدی چرا شوهر کردن پس؟ 

چون دیگه عادت  کردن ب تنوع طلبی 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

اونا کثافتن هرزن عوضی های بی دین ایمون .کثافتای پست فطرت همشون محو شن از رو زمین 😠😠😠😠😠😠

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2738
عزیزم دوستام متاهلن و با دوس پسرانشون هر روز مسافرت و عشق و حال و اصلا هم شوهرشون نمیفهمه و الان ده ...

رابطه ی دوستی رو باهاشون ادامه میدی؟؟

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
😀😀😀عزیزم  اونا اصلا وجدان ندارن تازه خوش خوشانشونه ک شوهراشون نفهمیدن چند روز پیش هم با دوس ...

وای چطور میتونن من واقعا چندشم میشه از اینکار خدا یکی یار یکی خدا ازشون نمیگذره مهم عاقبت بخیر شدن

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 

خدا ریشه ی هرچی خیانتکاره از رو زمین برداره

حیوانن انسان که نیستن

کثیف تر از ایناهم مگه داریم؟؟

سر همسرشون رو شیره میمالن میرن با یکی دیگه دلشونم خوشه همسرشون نمیفهمه،ولی مگه غیراز اینه که طرف فقط داره ازش سواستفاده میکنه؟؟بعداز مدتی هم مثل تفاله پرتش میکنه یه طرف

✍🏻...دنــیایِ خوبیـــها گُذَشـت...✍
اوه شت😂چ شوهر خنگی

واقعا خنگن یا اوناهم زیرابی میرن 😞

2706