2737
2739
عنوان

خیانت✨✨✨

866 بازدید | 64 پست

اونایی که دارید خیانت میکنید چه آقا و چه خانم,وتنها دلخوشیتون به این هست که همسرتون از کاراتون خبر نداره باور کنید از شما احمق تر دیگه وجود نداره.

درسته شوهرت خبر نداره ولی دوستت المیرا که از کارات خبر داره,اون زمان دیر نیست که شوهرت رو تو اتاق خوابت با المیرا جون بگیری...

آقاهه اونم متاهلش نشسته از کاراش واسه دوستاش تعریف میکنه و کرکر میخندن...یکی از همین دوستاش مخ زنش رو زده بود و با یه دوست دیگه هماهنگ کرده بود که چند روزی در هفته به بهانه ای این شوهر رو ببره بیرون و جایی و میرفت سراغ زنش...

چه زنش و چه مردش یعنی تو اندازه یه حیوون به خودت ارزش قایل نیستی بدبخت!برو حیوانات رو ببین اونایی که جفت دارند ببین وقتی پای جفت در میان باشه کسی بهشون نزدیک میشه...

حالا چرا المیرا؟🤔😐

عزیزم خیانتکار هارو اصلا جزو آدم حساب نکن ک بخوای نصیحتشون کنی ... 

نصیحت واسه انسانه 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم دوستام متاهلن و با دوس پسرانشون هر روز مسافرت و عشق و حال و اصلا هم شوهرشون نمیفهمه و الان ده ساله با پسرا دارن حال میکنن و اصلا شوهرشون نفهمیده 😐

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2706