2737
2734
عنوان

اولین تجربه ی سیگار کشیدن من 🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 11655 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی فهمیدی نباید پایین بدی؟خب باید بدی دیگه؟ببخشید وگرنه میشه چس دود

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2731
منم دفعه اول ک کشیدم. انگار ته دلم خالی شدع بود. سرگیجه داشتم. ولی طعم تلخش خوب بود😂

سرپا وایستاده بودی؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

من یبار اومدم سیگار بکشم فوت کردم با دوستام بودم غش کرده بودن از خنده😂😂😂😂

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2738
سرپا وایستاده بودی؟

ن نشسته بودم. چنان فازم گرفته بودم😂 

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
یعنی چی فهمیدی نباید پایین بدی؟خب باید بدی دیگه؟ببخشید وگرنه میشه چس دود

اره دیگه تصمیم گرفتم چس دود کنم 😅

وقتی دودو پایین میدم دیگه بلد نیستم بالا بیارمش

با سرفه و اشک و بدبختی میاد بیرون

وای تاحالا فک کردم زنا سیگار نمیشکن😑چقد عقبم

عزیزم این ربزی به عقب بودن شما نداره.خب تو معرض دیدتون نبوده.بسیاری از خانوما سیگاری هستن

اره دیگه تصمیم گرفتم چس دود کنم 😅 وقتی دودو پایین میدم دیگه بلد نیستم بالا بیارمش با سرفه و اشک و ...

خوبه تفریحی بعصی اوقات بکشی. ولی ن معتادش شی

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706