2733
2739
عنوان

بنظرتون بی بی چک بزنم یان؟؟

116 بازدید | 11 پست

من تواقدامم البته خیلی وقته،ولی این ماه اوضاع بدنم فرق کرده که ماه های پیش اصلا اینطوری نبودم،مثلا این ماه خیلی ترشح داشتم یا زیر دلم بشدت درد میکنه خیلی خابالو هستم فقط میگم بخوابم یامیگم فقط چیزای ترش بخورم،حالا نمیدونم واقعا این حالاتودارم یاتوهمو تلقینه فقط؟حالا من پریودمم نامنظم شده ماه پیش دوازدهم پریود شدم الان دوسه روز مونده به دوازدهم میگم بی بی چک بزنم نشون میده یازوده صبر کنم؟؟

نه نزن صبر کن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه گلم صبر کن

همیشه بزار چند روز از موعد پریود قبلی بگذره و بعد بی بی جک بزن

جون تو اقدام پریود به هم میریزه

الان بزنی اعصابت خورد میشه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2731
آخه خیلی کلافم

اصلا به بارداری فکر نکن باور کن بهش فکرنکنی همون ماه باردار میشی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
چاره نیس مثل اینکه باید صبر کرد

آره بیخیالش باش

عزیزم انشالله که باردار باشی و با بی بی چک مثبت خوشحال شی

اما اگه خدایی نکرده باردار نباشی

الان بزنی خیالت راحت نمیشه

اگه منفی باشه نمیگی خب دیگه این ماهم نشد

باز ته دلت میگی زود زدم 

بعد همین میشه که یه هفته کارت میشه بی بی چک زدن و آخرم با پریودی حالت گرفته میشه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2740
خداازدهنت بشنوه

گواهی نامه داری؟ بنظرم سرتو با امتحان گرم کن مخصوصا کنکور و آیین نامه. من این ماه امتحان داشتم فقط استرس درسمو داشتم بعد امتحانا یهو دیدم از موعدم گذشته بی بی گذاشتم خط انداخت.