2733
2739

نصفش شبیه منه نصفش شبیه عشقم😂😂⁦❤️⁩

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبیه پدرش و مادر پدرش شده ولی ورژن قشنگش☺ ینی میمیک صورتش مثل اوناس ولی چشماش درشت تره و قشنگ ترش &n ...

من بچه ندارم خودمم شبیهه داداشمم کلا پنج تا خواهریم نه به مامانمون رفتیم نه بابامون نه هیشکی😂😂 اصلا یه ذره شباهت نداریم  فکر کنم مامانم هر کدوممونو از یکی گرفته 😆😆فان

2728

من ک مجردم

اما بچه خواهرم خییییلی شبیه پدرمه😍😍😍

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

دخترم شبیه باباش شده  

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2738

سالم باشه 

به نظر شما داری مادر میشی 

دلتو بزرگ کن جای این که بگی دلم نمیخواد شبیه مادر شوهر بشه 

ول کن این حرفای خاله زنکی رو که در شأن یه مادر نیست 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
بچه ندارم ولی مطمبنم اگه کپی منم بشه،مادرشوهرم میگه وای چقدر شبیه من شده!😑بچه سایرفامیلاشونم ازنظرش ...

حالا برعکس مادر شوهر من بچم یه هفته بود به دنیا اومده بود هرکی میومد دیدنش میگفتن شبیه کیه زود میگفت شبیه مادرشه.من که خودم فک نمیکردم شبیه من باشه.آخه هنوز قیافش زیاد معلوم نبود.آخرشم شد حرف اون

پسرم زندگیمه

من کپی بابامم 

آبجیم کپی مامانم 

من فقط یه سیبیل کم دارم .. 

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم