2737
2734
من دوس دارم شبیه باباش بشه دخترم 😑 چشم رنگی و بور و سفید  کسی اطرافتون بوده که چشم خودش مشکی ...

اره مامان بابام .تو خونواده هم چشم رنگی خوشگل داریم هم مشکی خوشگل 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
من دوس دارم شبیه باباش بشه دخترم 😑 چشم رنگی و بور و سفید  کسی اطرافتون بوده که چشم خودش مشکی ...

اره خالم چشماش قهوای تیر ولی شوهرش چشم سبز بچه آخرش چشم سبز دوتایی دیگه یکی قهوای یکی عسلی 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ ای حانم ولی سخته بدبخت هر بار شونه نیکنم یه مشت نو از سرش کنده میشه  همش گره مبخوره

اسپری نرم کننده موی کودک فیروز بزن

موهای دختر منم فرفریه بدون این نمیشه شونه زد

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

من یکیو میشناسم خودش و شوهرش کاملا چشم و لابرو مشکی و دخترشون کاملا بور و چشم آبی روشن😁😁

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
2728
من ندیدم تابحال  ولی در کل تو این مواقع چشم بچه نه خیلی تیره میشه و نه روشن

من خودم۲تا از خواهرام شوهراشون چشم رنگی خودشون مشکی چشم رنگی شدن بچه هاشون جفتشونم دختر بود اولین بچشون

ولی خب دامادامون یکیش آبیه چشمش یکیش طوسی

حالا شوهر من چشمش سبزه نمیدونم دخترم رنگی میشه چشمش یا نه

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
اره مامان بابام .تو خونواده هم چشم رنگی خوشگل داریم هم مشکی خوشگل

😬کاش بشه واسه منم

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
اره خالم چشماش قهوای تیر ولی شوهرش چشم سبز بچه آخرش چشم سبز دوتایی دیگه یکی قهوای یکی عسلی 

اره وقتی یکی قهوه ای اون یکی ابی یا سبز باشه که ۱۰۰٪ چشم بچه رنگی میشه من مشکی رو حالا زیاد مطمن نبودن 

عسلی هم خیلی خوشگل میشه 😍😍😍

من یکیو میشناسم خودش و شوهرش کاملا چشم و لابرو مشکی و دخترشون کاملا بور و چشم آبی روشن😁😁

اوووف به کی رفته بوده اون جوجه😑😑😑😑

2740
😬کاش بشه واسه منم

تازه یکی هم هست مامان دخترو میبینی زمین تا اسمون فرق دارن .دختره ماشالله انقد ناز و بور وچشماش رنگی ازون خوشگلا ولی خوده مامانه اصن نمیخوره که این دخترش باشه 

در کل دعا کن بخت بچت قشنگ باشه گلم .

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
تازه یکی هم هست مامان دخترو میبینی زمین تا اسمون فرق دارن .دختره ماشالله انقد ناز و بور وچشماش رنگی ...

دقیقا مهم بخت و سالم بودنشه

ولی یکی لنگه باباش داشته باشم 😛