2733
2734

کار من اینقد بد بود که تو کتابی که خریده ام ازم این سوالو پرسیده نمیتونم بنویسم🤦🏼‍♀️

خدایا شکرت ،واسه قشنگیا و زشتیای زندگیم ،  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نفهمیدم چی نوشتی

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

یادم نیس😕

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

شیشه بخاری شکسته بود دست کردم تو بخاری 

از بالای 15 تا پله پرت شدم پایین 

همکلاسیامو میزدم 

3 بار دستم سوخت دوبار لباسم سوخت 

یبارم سرم شکست

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
2738

خواستم به خواهرم لطف كنم چتريهاشو گرفتم از ته چيدم مامانم اينا هركارى كردن نتونستن درستش كنن كچلش كردن 😂😂😂

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

مجتو پیاده رو گول مامانم زرم که از یه پلی رد شه میفهمیدم خرابه 

مامانم هم که نمیدونست رد شد و پاش تو پل گیر کرد 

خلاصه همه جمع بودن که پای مامانم در بیارن

منم که کلا زده بودم زیر گریه

صابون عمم اینارو انداختم تو چاه دستشویی باهاش قهر بودم😑😂

واقعا😂

ماله من خیلی بد بوده خیلی روی گفتنشو ندارم با اینکه اینجا کاربرناشناسی هستم

خدایا شکرت ،واسه قشنگیا و زشتیای زندگیم ،  
مبگم بدترین کاری که تو بچگی انجام دادین چی بوده؟

نه توضیحت رو متوجه نشدم 

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706