2737
2739
عنوان

همش پز ،پز چقدر اخه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 139 پست
اینجا دروغگو خیلی زیاده  از قدیم گفتن خدا خر رو شناخت بهش شاخ نداد  سخت نگیر اینا عقده ا ...

دنیا پر از نشناخته هاس

وقتی تاحالا مدل زندگی کسیو ندیدیم نمیشه گفت دروغه

تو تاپیکایی که در مورد سنت و یا خورد و خوراک خانواده شوهر میگن ببین جه چیزای عجیبی هست

این نشون میده همیشه هرچی ما دیدیم اصل نیست

گاهی اتفاقای عجیب برای ما تو زندگی دیگزان عادیه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
دنیا پر از نشناخته هاس وقتی تاحالا مدل زندگی کسیو ندیدیم نمیشه گفت دروغه تو تاپیکایی که در مورد سن ...

درسته 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر محو شد توقع نداشت بهش حمله کنیم فک میکرد تاییدش میکنیم الان رفته زیر پتو به کار زشتش فک میکنه و جیغ میزنه  

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731
من خودم شده طلا فروختم واسه مادرم اینا مهمونی گرفتم بیان خونم چون دستم خالی بوده نخواستک کادرم بفهم ...

آفرین

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم😐که وجود نداره 😁مرسی که نیستی😂فدااات بشم😁ستاره بچینی،خونه ننت بمونی😁بوس بوس😁😁😁😁😁😁😁😁

من معتقدم کسی که پولداره هیچ وقت نمیگه دارم، تازه خودشو گاهاً به گدایی میزنه، نمونش تو فامیلمون زیادن. پس فقط گدری بخون و باور نکن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
من ک نفهمیدم ولی وقتی یکی دکتره میگه دکترم پز نیست شغلشه وقتی هست یچیز دیگ بگه ک پز نباشه؟

منظورش اونایی هست ک لاف میزنن

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2738
من معتقدم کسی که پولداره هیچ وقت نمیگه دارم، تازه خودشو گاهاً به گدایی میزنه، نمونش تو فامیلمون زیاد ...

صحیح

ولی اگع کسی خودش  و ب گدایی نزنه پولدار تیست؟😅

نیمخاد جوابم بدین فقط گفتم ک یکم بهش فکر کنین😊

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 
یکیش که منظورت من بودم  برات متاسفم !همین

راستشو بخوای منم از تاپیکش یاد تو افتادم، البته من هیچوقت فکر نکردم تو دروغ میگی

اولین رکن آزادی این است که دیگری هم به اندازه تو آزاد است.
خیلی خیلی معذرت میخوام این و میگم..... اما‌کلا،لدم حسابی،اینجا عضو نمیشه.... حتی کسایی که اینجا خی ...

چرا؟؟

مگع ادم حسابیا خونشون ابیه؟

خب چرا ایقد برا خودتون ارزش قائل نمیشین😓

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

کلا هر کی رو دید تاپیکاهای سریالی زد هر شب و هرشب دروغگوئه

دوتا کاربر هستن یکیش میگه بابام پزشکه و همش از قوم باباش میناله

دیگری هم اونیه که میگه مامان و بابام جداشن

بابام زن گرفته بعد برای کادوی بارداری همسرش سه تومن لباس بچه خریدم با اینکه نمیدونم جنسیت چیه و اینا

شب بعد میزنه بابام برای مامانم دستبندطلا خرید با اینکه سال هاست جدا شدن

شب بعد میزنه مامانم ازدواج کرده یهویی

البته رابطه ی عرضه و تقاضاست تا کابرای ساده لوح و زود باور نباشن دروغگوها ترغیب نمیشن بیان داستان ببافن

حیف که اسم کابریشونو یادم نی

چرا؟؟ مگع ادم حسابیا خونشون ابیه؟ خب چرا ایقد برا خودتون ارزش قائل نمیشین😓

ببین اینجا پر ادمه بیکار و خاله زنکه،نمونش خودم.

ادم حسابی،به هیچ وجه حوصله و وقته اینجا اومدن و نداره

2706