2737
2734
عنوان

شیربها بعد از طلاق مطلق به کیست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3290 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم خودش خریده هنو ازدواجم نکردید میتونه بگه من نخریدم هنو بره قیمت ارزون یا دست دوم بخره 

رابطه کامل داشتیم

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
2728
فکر نمی کنم چیزی به عنوان شیربها وجاهت قانونی داشته باشه، بعدم اگر دارید جدا میشید دلیلی نداره ایشون ...

شیر بها مال مادرمه میتونستم پول نقد بگیرم ولی گفتم والا جای نوشته و امضا کرده

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
2738
اینا رو اقا خریده که مال خودشه

بله ولی هدیه به من داده به عنوان شیر بها حتی امضا کرده داخل سیاهی

با وکیل مشورت کن ولی جهیزیه اگر خودت خریده باشی میتونی برگردونی اگر داماد خریده باشه نمیشه با خودت ببری

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
چندتا سکه گذاشتی اجرا ؟ این مهمه

فعلا هیچی وکیلم گفت اول وسیله هات مهمه و توقیف اموال

2706