2737
2734
عنوان

اه چرا این کارو کردم😤

149 بازدید | 16 پست

سلام

من چند تا خواستگار داشتم که هر کدوم به دلیلی نشده آخرین موردشم چند وقت پیش بود که همه معیارای منو داشت مامان بابامم (خودشون تاییدش میکردن) گفتن هر چی خودت میگی ولی بنا به دلایلی ردش کردم حالا از اون موقع مامانم همش دوست داره ازدواج کنم و استرس آینده منو داره تا چند روز پیش یه واسطه زنگ زد که بیا یکی ببینتت منم اول نرفتم و بهونه امتحان آوردم هفته بعد دوباره اصرار پشت اصرار منم از اینکه برم یکی منو ببینه که خوشش میاد یا نه خیلی بدم میاد ولی فقط بخاطر دل مامانم دو روز پیش رفتم پسره منو ببینه ....اونجام همه میدونستیم برا چی اومدیم ولی فقط قرار دیدن بود واسطه و پسره یکم در مورد کارشون حرف زدن و برگشتیم حالام دیگه از دو روز پیش هیچ خبری نشده و واقعا حس بدی دارم چرا رفتم که حالا خبری نشده اعصابم خورده فقط بخاطر اینکه کلا از این نوع دیدن خوشم نمیاد تازه واسطه مجبورم کرد ماسکمو بکشم پایین منو ببینه ولی پسره اصلا ماسکشم پایین نیاورد😒

وای دارم‌ منفجر میشم چرا این کارو کردم😤😤😤😤😤

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....

حق داری حرص بخوری ولی فداسرت

چند سالته؟

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حق داری حرص بخوری ولی فداسرت چند سالته؟

سنم کمه ۲۲ سالمه بخدا فقط بخاطر مامانم و  اصرار واسطه رفتم

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
زنگ بزن به واسطه برین بهش ببخش رک گفتم شرمنده ام از حضار😐

راحت باشین😂....کاش میشد این کارو بکنم

سنم کمه ۲۲ سالمه بخدا فقط بخاطر مامانم و  اصرار واسطه رفتم

میدونم عزیزم

سنت رو برا این نپرسیدم که بگم دیره یا زوده

از نوع حرف زدنت حس کردم عاقلی 

خواستم بدونم چندسالته

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738
زنگ بزن به واسطه برین بهش ببخش رک گفتم شرمنده ام از حضار😐

بدتره

حالا میگه ناراحته نپسندیدنش

میدونم عزیزم سنت رو برا این نپرسیدم که بگم دیره یا زوده از نوع حرف زدنت حس کردم عاقلی  خواست ...

شما لطف دارین ولی اینا واقعا اعصابمو خورد کردن😑

شما لطف دهدبن ولی اینا واقعا اعصابمو خورد کردن😑

ببین منم جای تو بودم حرص میخوردم

ولی یه لحظه فک کن

اون واسطه و پسره الان عین خیالشون نیست

بعد تو برا خودت اوقات تلخی میکنی 

بگو به جهنم و از کنارش رد شو

بعدها به واسطه بگو اون یه بارم به احترام تو اومدم و من از این بازیا خوشم نمیاد

بدتره حالا میگه ناراحته نپسندیدنش

آره بخاطر همین نمیشه...من مشکلم ازدواجه نیست چون اگه میخواستم اینجوری ازدواج کنم همون دبیرستان میکردم من با این کار مشکل دارم

آره بخاطر همین نمیشه...من مشکلم ازدواجه نیست چون اگه میخواستم اینجوری ازدواج کنم همون دبیرستان میکرد ...

میفهمم

ببین منم جای تو بودم حرص میخوردم ولی یه لحظه فک کن اون واسطه و پسره الان عین خیالشون نیست بعد تو ...

بله درست میگین باید یه جوری بهش بفهمونم که دیگه از این کارا نکنه...یه چیزی میگم اصلا باورتون نمیشه چند وقت پیشم با یکی اومده بود در خونمون خیال کردم مثل همیشه کاری داره بعدش فهمیدم اومده منو نشون اون خانمه بده برا پسرش😤😤😤😤😤😤😤

بله درست میگین باید یه جوری بهش بفهمونم که دیگه از این کارا نکنه...یه چیزی میگم اصلا باورتون نمیشه چ ...

عزیزم بهتر نیست مادر و پدرت جدی بهش بفهمونن کارش زشته؟

2706