2737
2734

بازارقدیم تهران

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
فقط گناوه عسلویه

دوره :( 

ارزونن؟  چیز قشنگ میشه پیدا کرد توشون؟

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
مهاباد اگر اشتباه نکنم، آذربایجان. لباسای خارجی رو شنیدم کیلویی میتونی بخری.

آذربایجان؟

مهاباد میشه کیلویی خرید؟

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
2740
من که همه خریدهامو اینترنت از مشهد انجام میدم

عمده ؟ من تو فکر انلاین شاپم میخوام ببینم کجاها باید عمده بگیرم

آذربایجان؟ مهاباد میشه کیلویی خرید؟

آره میشه. برادرم چند وقت پیش مهاباد بود. میگه لباس انتخاب میکنی بعد وزن میکنن و به کیلو پول میدی

اونجایی که دیده بود لباساش آلمانی بودن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
آره میشه. برادرم چند وقت پیش مهاباد بود. میگه لباس انتخاب میکنی بعد وزن میکنن و به کیلو پول میدی او ...

مرسیی