2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب باید بگی دیگه اگه اون متوجه این کارش بود که نمیاورد

میخوای دعا کن خروسش بمیره😂😂😜

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2731
2738

هیچی میگه چهاردیواری اختیاری ... من چی بگم مجرد که بودم پشت پنجره اتاقم پاتوق یاکریما بود ، عروسی کردم گفتم اخیش از دستشون راحت شدم کله صبح صداشون در میومد .چند روز بعد عروسیم دیدم بغلیمون کفتربازه پشت بومش پر از کفتر که الان ۳ساله تا هوا روشن میشه صدای نحسشون میاد تو گوشم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

برو خروسشو یواشکی ور دار ببر  بده به یه همسایه ی دور😂

شوخی کردم ولی خب چاره ای نیس باید بهشون بگی

یادش بخیر خونه بابام اینا یه خروس داشتیم عید بود همه جمع بودن خونه ی ما خروسه احمق ساعت 3 شب خوندنش میگرف صداشم عییین جیییییغ زن بود یه شب که بی موقع خوند همه از ترس اینکه چی شده از خواب پریدن رفتن تو حیاط شد ناهار فردا ظهزمون

2706