2733
2734
عنوان

من نمیدونستم الویه تو بارداری‌ ضرر داره 🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 52 پست
چه ضرری اخه ؟ من حتی چیپس وپفک هم چندین بار خوردم 

ب خاطر سفیده خام داخل سس مایونز 

رب هب لی من لدنک ذریة طیبة إنک سمیع دعا، رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین، خدایا به همه ی منتظران فرزند سالم و صالح بده🌺خدایا ازت ممنونم که بعد از 3سال نیم انتظار دامنمو سبز کردی، میدونم خودت نگه دارشی، میسپرمش به خودت سالم بذارش تو بغلم🌺من تورو با وساطتت حضرت محمد و آقا ابالفضل از خدا گرفتم ، میدونم خدا نگه دارته🌺به دنیای ما خوش اومدی یکی یکدونه مامان ۴/۱۳💗💫خدایا شکرت🤲💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی منم درست کردم و ۴وعده خوردم خداروشکرم مشکلی پیش نیومد

این چیزایی که میگن نخورین بیشتر تا زیر۳ماهه

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2728
شایعه چیه بیکارم شایعه درست کنم برو تو نت یه سرچ کن، چون سس مایونز سفیده تخم مرغ خام داره  

من خودم دو تا بچه دارم ، تا دلت هم بخواد خوردم هیچی هم نشده (اما شاید بدن با بدن فرق کنه)

لطفا.مهربان.باشیم#  

👼
اگه قراره وقتی باردار شدم الویه نخورم هیچوقت باردادر نمیشم:) ولی فکر نکنم ضرر داشته باشه ها

بدون سسش مطمنن نداره، ولی میگن داخل سس مایونز چون سفیده تخم مرغ خامه ضرر داره 

رب هب لی من لدنک ذریة طیبة إنک سمیع دعا، رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین، خدایا به همه ی منتظران فرزند سالم و صالح بده🌺خدایا ازت ممنونم که بعد از 3سال نیم انتظار دامنمو سبز کردی، میدونم خودت نگه دارشی، میسپرمش به خودت سالم بذارش تو بغلم🌺من تورو با وساطتت حضرت محمد و آقا ابالفضل از خدا گرفتم ، میدونم خدا نگه دارته🌺به دنیای ما خوش اومدی یکی یکدونه مامان ۴/۱۳💗💫خدایا شکرت🤲💜
2738

والا تو چین سوسک و مار و خفاش رو پخته نپخته میخورن یه سری بچه مقاوم به دنیا میارن ما الویه نمیخوریم خورشت کرفس نمیخوریم از اول فقط یه سری سبزیجات میخوریم بچه هامون یا کولیکی اند یا رفلاکس دارن یا ضعیفن ....

وای خاک تو سرم دیروز کلی سس مایونز خوردم حالا چی میشههههههه😖😢😢😢

هیچی عزیزم من رو ببین خداروشکر تا اینجاش دووم اوردم عاشق سس مایونز هم هستم 

البته سوسیس،سس ها،کااباس و‌....درحالت عادی هم نباید زیاد خورد 

حالا توبارداری رعایت کنی بهتره

خدایاشکرت
هیچی عزیزم من رو ببین خداروشکر تا اینجاش دووم اوردم عاشق سس مایونز هم هستم  البته سوسیس،سس ها، ...

وای😭 من بعد دوسال انتظار باردار شدم بخاطر سهل انگاری من نی نیم چیزیش بشه خودمو میکشم هنوز پنج هفتمه😢😢😢

ممنون باشه دیگه رعایت میکنم☹

2706