2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مرداش هم احساساتی ان؟؟ قبول دارم واقعا بی ثباتی خرداد ماهیا رو😂

آره

خودم ازاین خصوصیت  بدم میاد نمیدونم چجوری درست شم😂😂

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 

من مردادیم

مغرورم  اما با اونایی ک ازشون خوشم میاد کاملا خودمونیم

کم حرفم باعث میشه همه تو نگاه اول فک کنن خودمو بالا میگیرم اما با آدمای صمیمی زندگیم خیلی پرحرفم

ب استقلال و پیشرفت علاقه دارم

از زندگی تجملاتی خوشم میاد

شیک و ساده بودن لباسایی ک میپوشم خیلی برام مهمه

منطقی هستم اما گاهی شدیدا عصبی میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم

آدم خوش رویی هستم همیشه تو حرفام لبخند دارم حتی با غریبه ترین ها ،عادتمه

دورو نیستم اگ از کسی بدم بیاد نمیتونم تظاهر کنم ک دوسش دارم

اخلاقای بدمم اینه ک زود عصبی میشم ،زود کم میارم،مسئولیت پذیریم بد نیس اما گاهی وقتا افتضاح میشه 

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2738
چجوری ینی ؟چه موقعی احساساتی میشی؟از بین نمیره ولی شاید کنترل بشه این خصلت

بیشتر وقتا هستم.اره شدن که میشه ولی سخت

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 

آذرماهی 

بی شیله پیله(منظور همون ساده لوح 😥)

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
آره خودم ازاین خصوصیت  بدم میاد نمیدونم چجوری درست شم😂😂

آقا ی پسر خردادی هس منو ول نمیکنه اما پاش بیوفته خیانتم میکنه😂😂مثلا کات میکنیم یهو بعد ۸ماه دوباره برمیگرده میگ نتونستم فراموشت کنم

تو ک هم ماهشی بگو مشکلش چیه😂😂😂

تازه فراموشش کرده بودم دوباره اومد خرابش کرد😳

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2706