2733
2739

😭😭😭 چاق شم درست ميشه ؟

هرکی از من ناراضيه از ايران بزاره بره  ميگن هرچی خاکي تر دلنشين تر یک عدد خاکی هستم درحد دست انداز🌹لامبورگيني کجايي دقيقا کجایی ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر لاغري چاق شو 

مرغ هم سينه رو بزرگ ميكنه 

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2731
چن سالته؟

20 لباس زیر ميپوشم همش گشاده حتي کوچيک ترينشون 

هرکی از من ناراضيه از ايران بزاره بره  ميگن هرچی خاکي تر دلنشين تر یک عدد خاکی هستم درحد دست انداز🌹لامبورگيني کجايي دقيقا کجایی ؟؟
اگر لاغري چاق شو  مرغ هم سينه رو بزرگ ميكنه

مرسی

2740
فقط بدنسازی نههههههه اصلا چاق نکن خودت رو

بخدا انگار بلوغ دیر رس دارم اصن دستام ببيني خيلي کوچولو بدسازي جواب نداد هي

مرغ؟نشنیدم تاحالا..

بله چون پروتئين داره من از بچگي مرغ ميخورم و ..

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
خب مرغ و ک همه میخورن..

نه خيلييي ميخورم 😂

بخدا انگار بلوغ دیر رس دارم اصن دستام ببيني خيلي کوچولو بدسازي جواب نداد هي

یه سر دکتر پزشکی ورزشی برو ببین چی میگه

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد