2733
2739
عنوان

علت ریختن موی سر ادرک؟

1935 بازدید | 14 پست

سلام کسایی که اردک داشتین. 

دو تا اردک نر و ماده دارم

یه هفتست که دارم نگهداری میکنم ازشون.

دیشب وقتی براشون غذا گذاشتم دیدم ماده هه قسمتی از موی سرش ریخته اندازه یه بند انگشت . فکر کردم سرش خیس شده و موهاش بهم ریخته شده دیدم نه واقعا ریخته.

امروز صبح دیدم اندازه یه نخود مو از سر این نره ریخته.

علتشو کسی میدونه؟ سرچ که میکنم یه سری بیماری مختلف میگه.

قارچه ؟ ببرمشون دامپزشکی؟

غصه نخور درست میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا احتمالا دعواشون شده موهای همو کندن  

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2731
2738
نه اینقدر همو دوست دارن سرشونو میذارن رو شونه ی هم واسه دعوا خیلی کوچولو ان

عزیزم نازنازیا ... خب اگه نگرانی ببر دکتر

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
واقعا؟ یعنی مشکلی نیست و رشد میکنه؟

اصلا نرمال نیس وقتی موی اونیکی هم ریخته!

من قبلا چند تا غاز و اردک داشتم ولی ندیدم چنین چیزی

احتمالا قارچ یا بیماریه ک ازهم گرفتن..ببرشون پیش پزشک

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪

اگه اینیستا دارین اونجا از پیج های  دامپزشک پرندگان میتونی غیر حضوری بپرسی 

من یه دوره عروس داشتم دیونشون کرده بودم هی سوال جواب دیگه با هم کار میکردیم😁

بعد که عروسم فرار کرد😢😢 هیچ کدوم باور نمیکردن میگفتن از شما انتظار نداشتیم😂😂😂😣😣😣

2706