2733
2734
ببین برو یافت اباد

پاساژاش که خیلی گرونه.مبلاشم فوقه شیکه

اما همونجا یه کارگاههایی هست که مبل می سازن و می فروشن می تونی با یه ذره گشتن مبله خوشگل و قیمت مناسب پیدا کنی
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دلاوران نمی دونم کجاس و چجوریه

اما هم خودم هم مامانم از همین کارگاه ها خرید کردیم

اگه بگردی می تونی مبله خوشگل و قیمت مناسب پیدا کنی

فقط تو پاساژا نرو که خیلیییییییییی گرونه

البته اگه پولش برات مهمه

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2731
من تمام تهران رو برای مبل گشتم دلاوران یافت اباد و ... شهرک ولیعصر رو بهت پیشنهاد می کنم فقط اونجا برو تولید به مصرف هستن وقیمتها از همه جا بهتر
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
http://www.tfshops.com/UploadFiles/HR1388-02.jpg
سالاد ساز HR1388 فیلیپس که به تازگی توسط شرکت فیلیپس معرفی شده است، دارای شش تیغه ی فولادی می باشد. این تیغه ها دارای انواع متنوعی مانند تیغه ی خلال کن ریز و درشت، تیغه ی ریز کن، تیغه ی خرد کن، تیغه ی ورقه و اسلایس کن گوشت می باشد. این تیغه ها قابل شستشو در ماشین ظرفشویی میباشند. نصب ساده ی تیغه های فولادی از ویژگی های منحصر به فرد سالاد ساز فیلیپس میباشد.
سالاد ساز فیلیپس سرعت عمل را در خرد کردن میوه جات و سبزیجات چند برابر میکند و از هدر رفتن مواد غذایی کاملا جلوگیری میکند.
گروه صنعتی تهران فرم به عنوان نمایندگی فیلیپس، انواع محصولات فیلیپس را در بخش لوازم خانگی سایت tfshops.com معرفی کرده است.
برای اطلاعات تکمیلی و سفارش اینترنتی به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://www.tfshops.com/P_3901.aspx
فروشگاه اینترنتی tfshops.com