2733
2739

من ۲۱ سالمه و الان عقدم . 

خیلی استرس دارم که مثلا ۵ سال یا ۱۰ سال دیگه خواستم بچه دار بشم هیکلم بهم میخوره یا نه .

ورزشکارم و مدتهاست رو بدنم کار کردم و خیلی اندامم رو دوست دارم . دلم نمیخواد شکمم شل بشه و سفتی الانش رو از دست بده . 

به نظر شما میشه اندامم بعد از بارداری بهم نخوره ؟ شما کسی رو دیدین بدون تغییر بمونه ؟

یا حتی نگرانم پوستم تیره بشه بعد از بارداری 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیشتر ژنتیکه ورزشم بی تاثیر نیست.زنداییم دوتا زاییده نه خط افتاده نه شل شده.اصلا عجیبه.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2738

پوست ک ترک میخوره  خب یه پوستی ک ۹ ماه کشیده شده شل میشه مگراینکه کلا ژنتیکتون اینجوری نباشه بعدم‌باید اضافه وزن زیادی نداشته باشی بری دکتر تغذیه ک زیاد چاق نشی  زایمان سزارینم شکمو میندازه فکر میکنم طبیعی اینجوری نباشه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
بیشتر ژنتیکه ورزشم بی تاثیر نیست.زنداییم دوتا زاییده نه خط افتاده نه شل شده.اصلا عجیبه.

مامان من 4تاسزارین کرده جای بخیه اش پیداست اما هیکلش عالیه انگارن انگار4تاسزارین کرده روفرمه ن چاق ن لاغر

مامان من 4تاسزارین کرده جای بخیه اش پیداست اما هیکلش عالیه انگارن انگار4تاسزارین کرده روفرمه ن چاق ن ...

خدا حفظشون کنه.انشالله ژنش بهت برسه😁😍

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
بستگی داره اماخب توطبیعی احتمال شکم اوردن کمتر ولی مامان من شکم نیاورده با4تاسزارین 

اره ژنتیکم مهمه پوستت خوب باشه چربی شکم کم باشه من با یه دونه شکمم افتاده 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706