2733
2734
عنوان

سونوگرافی خورشید-غربالگری اول

194 بازدید | 8 پست

شنبه هفته دیگه میخوام برای غربالگری برم اینجا...کیا رفتن؟چطوره به نظرتون؟برای ازمایش خونش باید ناشتا باشم؟چیا باید بخورم قبلش؟چقدر طول میکشه.چ چیزایی رو میگن و چقد طول میکشه جوابش بیاد.

من زنگ زدم اونجا بهم گف همون موقع جوابشو میدیم  ازمایش خونو چ جوری جوابشو همون موقع میدن؟یا سونوشو فقط میکنن بعد ازمایش خونشو باید برم جای دیگه؟

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

سونورو همون موقع میدن بعدسونوبه دست آزمایشومیری جای دیگه

‏ﺑﻌﻀﯿﺎ ﺩﻟﺪﺍﺭﯼ ﺩﺍﺩﻧﺸﻮﻥمثل ﺑﺎﺩﺑﺰﻥ زﻏﺎﻟﻪ,ﻫﺪﻓﺸﻮﻥ ﺧﻨﮏ ﺷﺪﻧﺖ ﻧﯿﺴﺖ,ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﺁﺗﯿﺸﺖ ﺑﯿﺸﺘربشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من برای رفتم اونجا به نطرم خیلی دقیق بود و راضی بودم فقط نوبت نمیدن سعی کن اول وقت اونجا باشی که زودتر انجام بشه کارتون واگرنه خیلی باید بشینی تو نوبت آزمایشم رو حای دیگه دادم برای سونو فقط باید مثانه مر باشه

من برای رفتم اونجا به نطرم خیلی دقیق بود و راضی بودم فقط نوبت نمیدن سعی کن اول وقت اونجا باشی که زود ...

دستتون درد نکنه.اخه ی جا خوندم نوشته بود ابمیوه شیرین باید خورده باشی و اینا....با همون جواب سونو ی اونجا مشخص میشه بچه مشکلی داره یا نه؟

دستتون درد نکنه.اخه ی جا خوندم نوشته بود ابمیوه شیرین باید خورده باشی و اینا....با همون جواب سونو ی ...

اونجا قبل از اینکه بری خودشون میگن چی بخوری راهنماییت میکنن من یادم نبود چیز شیرین رو باید بخوری  .

انشالله که نی نی سالم باشه بله دستگاهاشون پیشرفتست همه چیز مشخصه

اونجا قبل از اینکه بری خودشون میگن چی بخوری راهنماییت میکنن من یادم نبود چیز شیرین رو باید بخوری &nb ...

ممنون از کمکتون

2738