2733
2734
عنوان

شیائومی نوت ۸

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 72 پست
خودت تصمیم گرفتی که شیائومی بخری ؟

خودم دوس داشتم سامسونگ بخرم ولی خب اون مدلایی من میخواستم خیلی قیمتشون بالاست! منم گوشی لازمم! ولی بکی از دوستام شیائومی داره خیلی ازش تعریف کرد خیلی راضیه می گفت اگر قرار باشه بازم گوشی بخرم شیائومی میخرم چون ۳ ساله دارم از این برند گوشی استفاده می کنم و همه جوره تاییدش می کنم.

اونم زیاد از گوشی استفاده می کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودم دوس داشتم سامسونگ بخرم ولی خب اون مدلایی من میخواستم خیلی قیمتشون بالاست! منم گوشی لازمم! ولی ب ...

سامسونگ تو قیمتی که شما میخواید هست 

منم موقع خریدن دو دل بودم ولی آخرش شیائومی رو انتخاب کردم و راضیم 

2738

من خریدم عالیه a21s دوربین عالی حافظه ۶۴تا ۵۰۰۰میلی باطریش دوربینشم از شیامی بالاترع چهاردوربین پشت دارع واقعا گوشیه خاصیه

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
من خریدم عالیه a21s دوربین عالی حافظه ۶۴تا ۵۰۰۰میلی باطریش دوربینشم از شیامی بالاترع چهاردوربین پشت ...

ولی صفحه نمایش خوبی نداره 

تاچش مشکل داره 

و تو مقایسه ها هم شیائومی نوت ۸ برنده بوده

2706