2737
2739

تو از من جلو تری نمیدونم 😂😂😂

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نداری

نه هر از گاهی نه درد ریزی میاد و میره 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

بله عزیزم میکشید و الانم با شدت بیشتری همچنان ادامه داره

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     

ی سوال چهار روز بعد از تخمک گذاری ب مدت سه یا چهار روز ترشحاتم خیلی زیاد بود د شیری رنگ،بعد درد  خفیف پری هم داشتم با کمردرد شدید،

ممکنه لانه گزینی باشه؟

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍
2740

سلام گلم

من از اول بارداری معده درد گرفتم  . شاید بخاطر معده باشه 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   
دعای زن باردار میگیره تو رو ب این روز عزیز منو دعا کن 

انشالله به مراد دلت میرسی 

طرف چپ شکمم تیر میکشه

طبیعیه عزیزم

بزودی در این خانه،                                                                              دخترکی                                                                                             جان.....دخترکی                                                                                            آاااخ دخترکی                                                                                                 می خندد ....                                     
میشه منم دعا کنید فردا پری نیاد و مامان شده باشم؟

انشاالله به آرزوت میرسی و دامنت سبز میشه گلم .

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   
[QUOTE=174600439]طبیعیه  میترسم قلب بچم تشکیل نشه

این استرس ها رو الکی به خودت نده . انشاالله که همه چی به خیر و خوشی میگذره و یه بچه تپل مپل سالم به دنیا میاری . منم باردارم و تموم شرایطت رو درک میکنم .ایشالا که خیره 

2706