2733
2734
عنوان

واسطه ازدواج.اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 12824 بازدید | 187 پست
آره اما من میگم نباید فکر ازدواج تبدیل بشه به دغدغه اصلی زندگی باید سپرد به خدا و تمام 

فکر اصلی نیست اما‌از یهجایی بعد چه بخوای چه نخوای فکر اصلیت میشه.

منم ۲۹ سالمه‌چند وقت دیگه‌ ۳۰ سالم میشه و تازه دارم به ازدواج میکنم.شهرنمونم نسبتا کوچیکه.اما اشتباه من این بود مثل کسی فکر میکردم که تهران داره زندگی‌میکنه.

الان که دارم میبینم وفکر‌میکنم میگم کاش یکی‌از همون خواستگار قبلیامو قبول کرده بود.به هر حال هرکی بایدشرایط خودشو بسنجه.من اگه زودتر ازدواج کرده بودم الان انقدر خرص نمیخوردم از هرکسو ناکسی.

بعد من تنبلی دارم خیلی وقته پری نشدم.هر لحطه احتمال میدم یائسگی زودرس بگیرم خوب به هرحال هر ادمی دوست داره حداقل یه بچه‌ازخودش داشته باشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
متاسفانه بابای من دقیقا همینه. خیلی زشته یه نرد انقدر خاله زنک باشه. یه خواستکار مطلقه برام اومد.ب ...

بابای من بی خیاله میگه همه چی ازدواج نیست ولی کلا خیلی راحت میگیره ولی کاری هم نداره

مامان من مثل بابای شماس دقیقا همین حرفا رو میزنه اما حسود نیست  و واسه چشم و هم چشمی نمیگه ازدواج کن اما میگه بسه مجرد موندی ازدواج کن برو من راحت شم 😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂اووو مادرک تنهامیاد دوس دارن دختر تیپ زده وبی حجاب باشه ک خوب ببیننش

خیلی لختی نباشه لباست من شومیز با شلوار و کفش پاشنه دار خیلی رسمی با یه ارایش ملیح همین 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
بابای من بی خیاله میگه همه چی ازدواج نیست ولی کلا خیلی راحت میگیره ولی کاری هم نداره مامان من مثل ب ...

😂

من مامانم تازه داره میگم ازدواج کن بری ازینجا‌راحت بشی.

شهرای کوجیک همینش بده.

کاش مام تهران بودیم کسی به کسی کار نداشت

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728

نه مگه از اینستا هم میشه شوهر پیدا کرد؟؟ازدواجایی که یه عمر باعشق و دوستی بوده اکثرا اخرش به طلاق ختم میشه بعد میخای شوهر اینستایی خوب از آب دربیاد؟؟  

زمانش ک برسه خودش پیداش میشه،منم اصلااا اهل دوستی نبودم باوجود پیشنهادهای فراوون،اما از طریق یه دوست مشترک و معرفی مابه همدیگه،ازدواج کردیم،عاااااالیه

✍🏻...دنــیایِ خوبیـــها گُذَشـت...✍
2738

من اگه‌به یکی بگم نه واونا خودشون بازور بخوان بیلن لج میکنم هم سیبیلامو میذارم بلند بشه قشنگ پشت لبم سبز بشه.

هم ورمیدارم یه چادر رنگی تیره سرم میکنم

بابام خیلی حرص میخوره چون میخواد من دیگه‌شوهر کنم برم و منم لجشو درمیارم.

ولی مامانم میگه میرن ابرمونو میبرنا اومدیم یکی دیگه‌ اومد‌خواست بره ازینا تحقیق شهر کوچیکه.

ولی من کار خودمو میکنم😁😁

کدوم شهری گلم

یکی از شهرای اصفهان

من اگه‌به یکی بگم نه واونا خودشون بازور بخوان بیلن لج میکنم هم سیبیلامو میذارم بلند بشه قشنگ پشت لبم ...

وای نکن اینجوووررر من توعمل انجام شده هم قراربگیرم همونجوری ک همیشه هستم میرم توبراشخصیت خودت ارزش قائل باش نهایت میگی ن دیگه

وای نکن اینجوووررر من توعمل انجام شده هم قراربگیرم همونجوری ک همیشه هستم میرم توبراشخصیت خودت ارزش ق ...

نه متاسفانه تجربشو دارم که‌اینجور برخورد میکنم‌دیگه

مادر تنها بیاد که من عین برج زهرمار میشینم

مانتو نمیپوشم ولی

اما چند مورد اومدن چنان قشقرقی به پا کردم که دیگه مامانم راه نمیده اما سرکوفتشم میزنه 😂

البته من درجریان پیجا نیستم ولی خب اگه کیس خوب بودن که خودشون میتونن زن بگیرن و اگه واقعا واقعی باشه و خوب باشن پس ارزوی هر دختریه نیاز نیست تو پیج باشه پسره

✍🏻...دنــیایِ خوبیـــها گُذَشـت...✍
2706