2737
2739

به نظر من تنها جزا شون اینکه لچه هاشون دشمنشون بشن

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون میخان عقده هاشونوخالی کنن ب خیال خودشون تلافی کنن

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
2738
سَرت بیاد و این جملتو یادت باشه🤪

خدابه همه شفابده🤲🤲

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
به بچه چه ربطی داره

منظورم به تاوان کارشون بود همین مرد آسایشو خوشحالیو از مادر گرفته باعث زندگی تلخی شده 

بلاخره یه جوری باید تاوان بدن خووو 

بدترین باا اینه به نظر من

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

من اگه همسرم بهم خیانت کنه در حد دیوونه شدن داغون میشماااا بعدشم حتما جدا میشم نمیتونم یه لحظه ام کنار کسی زندگی کنم که با یه زن دیگه ارتباط داشته

ولی به قولی نمیشه وقتی جای کسی نباشی نظر بدی که چیکار میکنی..اما من به شخصه شوهرم مثلا تو خیابون به همه چه زن چه مرد نگاه میکنه اما من روم نمیشه به مردها نگاه کنم میگم خدا منو نمیبخشه 

پس نتیجه میگیرم که اگه شوهرم بهم خیانت کنه من اینکارو نمیکنم هرکسی رو تو قبر خودش میذارن اگه اون میخواد تنهایی بره جهنم😒

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2706