2737
2734

هیچی تواین 14سال دوسه بار خریده اونم من باید از سه چهار روز قبل بگم تولدمه یه بارم من خیلی خوشحال بودم فکر کردم یادشه نبود خودم رفتم کیک خریدم بعد قهرکردم گفت به جهنم ر   ی    د   م   به تولدت به کیکت

😓😥😢😩😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هیچی تواین 14سال دوسه بار خریده اونم من باید از سه چهار روز قبل بگم تولدمه یه بارم من خیلی خوشحال بو ...

چه شیک😄😄😄

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
شوهر من تولدش زودتر از منه تقریبا ۲ ماه اگه من براش کاری کنم اونم انجام میده اگه نه اونم شونه خالی م ...

من باردار بودم ماه ۹ به چه زحمتی رفتم خریدم اخه کادو زایمانم نداد خسیسم نیست نمی‌دونم چرا نمیفهمه برام مهمه یه هل پوک بگیره دستش بیاره بگه کادو زایمانته کادو تولدته

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹
اشکالی نداره سخت نگیر شاید شرایط نداشته شایدم گذاشته سورپرایزت کنه😐

نمی‌دونم چرا دل نازک شدم آنقدر بچه داری بهم فشار آورده اینم برام کادو نگرفته حتی برا زایمان از نظر احساسی بهم برخورد نیاز داشتم واقعا

هیچی تواین 14سال دوسه بار خریده اونم من باید از سه چهار روز قبل بگم تولدمه یه بارم من خیلی خوشحال بو ...

چرا مردا ببخشید آنقدر خنگن با یه چیز ساده میتونن آنقدر دل زنشونو خوش کنن دریغ میکنن

2706