2733
2734

بله نتیجه اش دختر گلمه ک الان تو دلمه😍

اب سرد بشوره خودشو روزی چندین بار لباس زیر گشاد و نخی 

و یخ خشک از داروخانه بگیر شبی ی ربع کافیه روی بیضه ها 

مطمعن باش نتیجه میگیری

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله نتیجه اش دختر گلمه ک الان تو دلمه😍 اب سرد بشوره خودشو روزی چندین بار لباس زیر گشاد و نخی  ...

خداروشکر که نتیجه گفتی عزیزم بسلامتی دنیا بیاد انشااله😍 همسر شما هم مشکل داشت؟  همسر من مورفولوژیش 2 و تحرکش 14 هست 5 ماهه باردار نشدم ینی حل شدنیه بنظرت؟

2728
خداروشکر که نتیجه گفتی عزیزم بسلامتی دنیا بیاد انشااله😍 همسر شما هم مشکل داشت؟  همسر من مورفول ...

قربونت عزیزدلم ممنونم ازت❤❤

نگران نباااش من همسرم مورفوش ۱ بود و کلاس آ صفر و تعدادشم پایین بود ولی شد😍حتما بهش اجیل بده هرشب 

شوهر من پنتوکسی فیلین و کلومیفن خورد خیلی نتیجه عالی داد برا سرعتش و تعداد

برای مورفولوژی ام ۷ ماه من بهش فولیک اسید ۵ دادم

ازمایشاشو حتما مرکز ناباروری مطمعن بده من رویان داد شوهرم

واریکوسلم داشت راستی همون ماه بهش گفتن بره عمل اگ باردار نشدم ای یو ای و ای وی اف و اینکارا 

یخ خشک عالیه اصلا ساده ازش نگذر

قربونت عزیزدلم ممنونم ازت❤❤ نگران نباااش من همسرم مورفوش ۱ بود و کلاس آ صفر و تعدادشم پایین بود ولی ...

ممنونم از راهنماییت مهربون  سعی میکنم همه اینارو که گفتی دقیق انجام بدم که ایشالا زودتر نتیجه بگیرم.. دعام کن عزیزم😍

ممنونم از راهنماییت مهربون  سعی میکنم همه اینارو که گفتی دقیق انجام بدم که ایشالا زودتر نتیجه ب ...

انشاالله سال بعد اینموقع درحال شیر دادن بچت باشی عزیزدلم😍😍💋

2740