2733
2734

دوستان تقریبا سه چهار  ماه پیش من به جاریم زنگ زدم همیشه اون پیگیر من بود ولی خوب منم گفتم یه بار بزار من زنگ بزنم حالش رو بپرسم اخه رابتطم باهاش اوایل خوب بود بعد اون یه بار که تو خونش مجلس عزاداری گرفته بود ومن و مامانم رو هم گفته بو د ما رفتیم و بعد این که برگشتیم ظهرش زنگ زد کلی نفرین کرد که یکی فلش شوهرم رو دزیده شما جلوی تلوزیون نشته بودین ندیدین منم با تعجب به حرفاش گوش میدادم که تازه یه تومنیم افتاد که اینارو داره بار من میکنه اخه من یه داداش کوچیکم دارم که با خودمون برده بودیم و بچه بازی گوشیه این حس کرده ما برداشتیم از اون موقع باهاش کلی سر سنگین شدم و اصلا بهش رو نمیدادم ولی اون هی زنگ میزد و میومد خونم تا این که یکم باهاش باز رابطم رو خوب کردم تا سه چها ر ماهه پیش که من بهش زنگ زدم البته روز قبلش اون زنگ زده بود نتونسته بودم جواب بدم .برگشت گفت نیستی یه بارم تو بیا خونه ما منم گفتم اخه وقت نمیشه و فلان .چون از اون موقع تصمیم گرفته بودم نرم خونش .برگشت گفت خوب چکار کنی دورو برت رو بچه پر کرده بیچاره نمیتونی بیایی.اخه عوضی میدونه من  بچه دار نمیشیم اینو بارم کرد که مثلا .خودش بچه داره من ندارم  .منم گفتم نه شوهرم ظهرا خونست نمیشه صبحا هم کار دارم .گفت خوب همیشه انقدر بهم شیرین باشین یجوری میگی نمیشه ادم حس میکنه خیلی رابتطون  خوبه .خوب اخه یه چند ماه قبل اون منو شوهرم با هم دعوا کردیم منم خونه بابام بودم این فهمیده بود فضول خانم واسه فضولی تا اونجا اومده بود .من عین خنگا چیز بهش نگفتم گوشی رو قطع کردم از اون موقع هم هر چقدر زنگ میزنه روش نمیدم یه چند بارم دیدمش تو خونه مادرشوهرم محلش ندادم وسرد حرف زدم .الان باز داره زنگ میزنه به نظرتون چکار کنم .

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوابش رو نده

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2731
2740
ب جواب ندادن ادامه بده

اخه بیشترشم به خاطر بچه ناراحت شدم عوضی اخه یکی نیس بگه اشغال تو بچه زایدی شوهرت داره با دوست دختر قبلیش که زن یکی دیگس بازی میکنه مثلا کار خوبی کردی به خدا من تا الان بهش تیکه ننداختم اصلا انگار نه انگار که میدونم 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

بره گمشه حذفش كن از زندگيت احمقو چه بي ادبه واقعا در شان خودت ميدوني با اين ادم رابطه داشته باشي اخه؟؟؟

من جاي تو عصباني شدم والا چقدر بي فرهنگه 

وااي دلم ميخواد بزنمت اسي🤦🏼‍♀️

خدایا شکرت به خاطر همه چیزززز🙏🏻🙏🏻🙏🏻