2733
2734
عنوان

از شوهر کردنم خیلی نا امیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام ،شبا ک تا ۳بیداره شما نخواب برو کنارش بشین ب کاری ک میکنه توجه کن بزار حس کنه با کارش موافقی ،اینکه شما خودتو مخالفش نشون بدی اعتماد ب نفسشو کم میکنه و اونم برای اون خلا ای ک ایجاد میشه میخواد بی توجهی نشون بده ،شما رابطه رو صمیمی کن جوری ک با خواهش و کاملا صمیمانه ازش درخواست کنی و اونم درخواستتو در جهت نگرانیت بدونه نه ببخشید غرزدنای زنانه ،وقتی ببینه برای کاری ک میکنه ارزش قائلی اونم واسه درخواست شما ارزش قائل میشه اما نه اینکه بعد یه شب ازش درخواست کنی ک زودتر بخوابه ها نه حداقل یه هفته زمان میخواد تا اون حس صمیمیت و علاقه و احترام مجددا برگرده ،با همه خانومام ،در هر موقعیتی از زندگی اگ ب همسرتون بها بدین اگ ب کارش ب علایقش به رفتارش تا جایی ک واقعا زننده نیس اهمیت بدین هیچوق خلا عاطفی پیدا نمیکنه ک بخواد اون خلا اون کمبود رو با افسردگی یا دلخوری یا اخم و تخم پر کنه ،موفق باشید

خوبه تحمل میکنی هی میبینیش

نمیدونم چه حسی دارم😅 ولی خوبه کارای خونه و بچه داری همش کمک میکنه..دوتامونم یکسره خونه ایم

خدایا همسرم ودخترم درپناه خودت نگه دار مواظبشون باش..زندگی رو یکم واسمون راحت تر کن خدا..دعا کنین مشکلاتمون حل بشه😘
اره یگه به توچه چیکار داری دعوامون میشه

اخلاق همو هنوز بدست نیاوردین 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
چن ماهتونه؟از اول اینطوری بود یا تازه اینطوری شده

ن کارش موبایل بود موبایلو  ول کرد الان دوساله تو بیت کویینه قبل بیت کویینم رفته بود کار هرمی از اونجا سکست خورد رفت بیت کویین  همش تو عذابم بچمم ناخواستس  میگف تو بچه دار نمیشی مواظبت نمیکرد

2738
اخلاق نداره با هر ادایی گفتم دعوا میشه

هر چقدم اخلاق گندی داشته باشه میتونی رامش کنی هر چقدم سخت باشه یه قلقی داره 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
نمیدونم میگه داره ولی خدا شاهده همش غصست همش میناله همش کسله نمیفهمم از مارش هیچی نمیفهمم

عزیزم شاید ضرر کرده روحیه اش خراب شده چند مدت کاریش نداشته باش خودش خسته میشه بیخیال میشه

2706