2737
2739
عنوان

ابراز دوست نداشتن

168 بازدید | 22 پست

سلام چندروزی هست که منو همسرم دعوامون شده ولی باز خوب شدیم و باز دعوا و ...ولی باز خوب امشب همسرم به من گفت من اصلا تو رو دوست ندارم من چکار کنم ؟آیا واقعا دوستم نداره؟یا داره اینطوری گفته خیلی ناراحتم البته دعوتش کردم به آرامش و اینکه ۴۰روز به هیچ عنوان سربه سر هم نزاریم ولی حرفاش؟خیلی ذهنمو درگیر کرده واقعا یعنی ؟یا از عصبانیت و...؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آیا به سحرو جادو اعتقاد داره کسی اینجا؟من احساس میکنم اصلا عوض شده نمیفهمم انگار یکی دیگه شده نمیدونم چکار کنم یک پسر ۹ساله داریم و خیلی نگرانم این جوری ....این حرفا که زد و...

2738
مشاور برید تنهایی شاید کمکی کنه

با هم رفتیم بدم نبود ولی کلا نمیدونم هرچی انگار دست و پا میزنم بیشتر دارم غرق میشم نمیدونم چکار کنم خیلی نگران و دل شکسته شدم نمیدونم درسته بدی هم داشتم اخلاقم گاهی تند بوده و ولی واقعا خوبیم خیلی بهش کردم ولی نمیبینه اصلا

با هم رفتیم بدم نبود ولی کلا نمیدونم هرچی انگار دست و پا میزنم بیشتر دارم غرق میشم نمیدونم چکار کنم ...

تا حالا نگفته که از چی واقعا ناراحت ه ؟

بعضی کارها واقعا دل زن ها رو‌میشکنه و‌دیگه درست نمیشه

تا حالا نگفته که از چی واقعا ناراحت ه ؟ بعضی کارها واقعا دل زن ها رو‌میشکنه و‌دیگه درست نمیشه

چرا خوب گفته و منم درستشون کردم اصلا اینبار من نمیدونم یک نیروی قوی داره جدایی میاره وگرنه اصلا حاد نبود دعوامون الان نمیدونم چی بگم اومده مشاوره گفته باید اینکارو اینکارتو درست کنی گفتم چشم و ...باز میگه من نمیدونم درس میخوام بخونم و ...نمیدونم همش گره میافته 

2706