2733
2739

سلام عزیزان شوهرم امشب رفت سر کار اهواز ۲۰‌روز دیگه میاد نمیدونم چرا یهو غم غریبی منو گرفت  این دفعه اینطور شدم خدا کنه به سلامت بره و برگرده حس کردم تنها  شدم اههههه دوست درست حسابی هم که نداریم یکیشون رد داده دیوونه است بی دلیل ما رو میذاره اشغال خله همش میخواد پاچه بگیره یکیشون پرروعه یکیشون هر چی میزنگم دوساله جواب نمیده سالی یه بار گوشی رو برمیداره یکیشون بیکلاسه تو حرفاش همش فحش میده یکیشون متوقعه همش من کار براش انجام بدم یکیشون جواب سربالا میده هر چی میزنگم یکیشون حسوده میخواد زندگیتو بپاشونه همش تحریک میکنه  واقعا اینها چی هستن دور خودمون جمع کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! دوستهای شما هم اینطورین؟ من که حالم بهم خورد از همشون هرکدومشون یه جور دیوونن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشاالله کلکسیون جمع کردی دور خودت از هر بدی تو یکیشون هست 😂

خونه مادرت نمیری چرا؟

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
2731

یعنی همه یجورایی مشکل دارن  

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

اززمانی که ازدواج کردم کلا دور دوست ودوستی رو خط کشیدم حتی باصمیمی ترین دوستمم کمرنگ شدم وبه مرور قطع ارتباط سالی یکی دوبار درحد ی پیام تبریک به مناسبت و یا احوالپرسی مختصر.همین..

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2740
یاد این آهنگ افتادم😂 یکیشون خیلی خوبه یکیشون خیلی خوبه همگی بگید ماشاالله😄😃😀

اره منم دقیقا یاش افتادم

من از سمت سپاه عشقبازان آمدم سویت                      که بنویسم خجالت میکشد ماه از گل رویت        

جالبه که اسمشونم دوست میزاری با این خصوصیاتی که دارن!

من دوست زیاد دارم ولی صمیمی کلا سه تا که با همون سه تا دوست صمیمیم هم درباره زندگیم دردودل نمیکنم،بیشتر اونا ازم مشاوره میگیرن ولی سوژه دست کسی نمیدم که اگه روزی خدایی نکرده دشمنم شد نقطه ضعفمو بدونه🙂🤷🏻‍♀️

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ