2737
2739
چقدر قشنگ راه آرامش داری....خیلی خوشم اومد..انشالله که جواب بده..انشالله به زودی آرزوی قشنگت براورده ...

فدات عزیزم انشالله شما هم آروم بشی 😍😍😍😍 واقعا که قرآن معجزه ی خداست ما آدما دست کم میگیریمش.....

یبار خیلی حالم بد بود بهم تهمت زده بودن و توهین کرده بودن خانواده ی شوهرم مخصوصا مادرشوهرم رفتم قرآن رو بغل کردم که نفرینشون کنم ولی زبونم بسته شد و فقط گریه کردم گذاشتمش رویه قلبم یهویی چن دقیقه بعد دیدم قسنگ خوابم گرف فهمیدم که راه هایی هس که آروم بشی فقط باید خودتم بخوای

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات عزیزم انشالله شما هم آروم بشی 😍😍😍😍 واقعا که قرآن معجزه ی خداست ما آدما دست کم میگیریمش..... ...

حتما همینطوره..

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
عزیز دلم داری میگی نمیتونم قوی باشم  این خودش انرژی منفی  نگو نمیتونم  هیچکی نمیتو ...

اره والا درست میگی  یه دنیا ممنونم ازت...التماس دعا..عاقبت بخیر شی گلم

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
دفتر بردار هرچیزی ک باعث حال خوبت میشه بنویس و روشون تمرکز کن وخداروشکر کن نتیجشومیبینی

تو مامانمی؟

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

سلام. 

حواس ذهنتو پرت کن _این مثل این میمونه ک میخوای صدای گریه ی آزاردهنده ی بچه رو آروم کنی_حالا یا باهاش حرف میزنی؛یا براش میرقصی؛یا با دست یا هر وسیله ای ب درب یا حتی قابلمه میزنی ک بچه آروم شه.

ذهنم همینه درست مثل یک بچه وقتی افکار ازاردهنده ب سراغت میاد حواسشو پرت کن مثلا اهنگ بزار_برو خرید_یا اینکه برنامه بچین ک فردا یا حتی پس فردا چ غذایی درست کنی.

وخدایی که به شدت کافیست
2738

منم اینجوریم اسی مث الان ساعت 2:25من بیدارم بچم وشوهرم خوابن همینکه گوشیو کناربزارم وبخواب بخوابم اینقد افکاربدی میاد سراغم گریم میگره همش هم درمورد بچم

خدایا شکرت بابت همه چی

ببین عزیزم اولین قدم اینه که در برابر این افکار مقاومت نشون ندی یعنی وقتی مثلا ذهنت داره یه اتفاق خیلی بد رو برات تعریف میکنه نگیی اه نمیخام بشنوم  اتفاقا بهشون گوش بده و بعد از اینکه اون فکر بد تمام شد با خودت صحبت کن به خودت گوش زد کن که تمام این افکار منفی فقط برای اینکه حال من بد بشه  و هیچ کدومشون حقیقت نداره هر وقت افکار منفی توی سرت اومد دقیقا همون لحظه آگاه شو  به خودت 

اسی حتما در مورد وسواس فکری و کمبود سروتونین سرچ بزن و مطالعه کن

اگه در موردت صدق میکنه هر چه سریعتر برو متخصص اعصاب و روان چون براحتی درمان پذیره و دلیلش هم کاهش سطح یه سری مواد شیمیایی در بدن هستش

2706