2733
2739

خواهش میکنم..چه کار کنم از شرشون راحت شم..هرلحظه عذابم میدن..همش به دلم فکرهای بدی میافته..توروخدا اگه میتونید کمکم کنین

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینطوریم نابود شدم کلا😪😪

خب چرانمیری مشاور منم وقت گرفتم برم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

دعا بخون و به یه خاطره ی خوبی بچگیت فک کن سریع راحت میشی

مخصوصا آیه الکرسی رو مثه حالت درد ودل با خدا بخون آرووووم میشی

حالا چه فکرایی میاد بگو شاید بتونیم کمکتون کنیم

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍
چیشده عزیزم

بخدا همش فکرهای بدی میاد سراغم..خسته شدم..درمورد بچه هام فکر بدی میکنم..چکارکنم درست شم؟؟

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2738

خودت و سرگرم کن ، کارهای و ک دوست داری انجام بده ، آهنگ بزار ، اهدافت و بنویس ، و در آخر فکرای ک میاد سراغت و تو یه برگه بنویس و اون برگه رو پاره کن ب خودت بگو ک اونا از ذهنم رفتن جواب میده 

دعا بخون و به یه خاطره ی خوبی بچگیت فک کن سریع راحت میشی مخصوصا آیه الکرسی رو مثه حالت درد ودل با خ ...

فک میکنم خدانکرده بچه هام نباشن..یا اصلا دلم انگار واسه خودم نیس...ایت الکرسی زیاد میخونم

منم الان تاپیک اون بچه ۸ ساله سرطانیه رو دیدم رفت رو مخم.ی دختر ۷ ساله دارم استرس وجودمو گرفت 😥

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
خودت و سرگرم کن ، کارهای و ک دوست داری انجام بده ، آهنگ بزار ، اهدافت و بنویس ، و در آخر فکرای ک میا ...

یعنی جواب میده.؟؟.برشیطان لعنت

این برای خود من جواب داده

بیا و از فکرات تو ذهنت یه فیلم بساز 

اگه دلت تنگه و میخوای گریه کنی غمگین فکر کن بزار اشکت بیاد و عمق ناراحتیتو تجربه کنی ولی تهش بگو که این خیالات بود صورتت رو بشور و بیا نقاشی بکش تو گوشی یا روی کاغذ یا هرچی قشنگ بکشش

و داستان قشنگ نقاشیم تو ذهنت بساز 

یه موزیک ملایم ترجیحا بیکلام گوش بده و برو پیاده روی یا هوا بخور و به اون نقاشی فکر کن

کاری که دوق زدت میکنه رو انجام بده 

و اگه دوباره ناراحت شدی یافکرت منفی شد رو نقاشیت خط بکش 

اگه وقت بزاری دلت نمیاد اینکارو بکنی 

این تو ذهنت تثبیت میشه و کمک میکنه که بتونی کنترل کنی افکارتو

ساز رو اگه امکانش رو داری یاد بگیر حتما 

سازدهنی،کالیمبا ، هرچی که دوست داری و امکانش هست

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706