2737
2739

سلام بچه ها شبخیر.

ظرفشوییم شارپ اتمامدکار آهنگ،هشدار یا صدایی که بفهمم کارش تموم شده نمیزنه.باید مدام چک کنم چنددیقه مونده،کی خاموش شده.ممکنه از تنظیمات باشه یا اگه صدا داشت از اول مث لباسشویی خودش صدا میداد؟ 

دکمه سوند و صدا و ایناهم اصلا نمیبینم روش

دختر پاییز

مال من بوش همون اول ك شروع ب كار ميكنه الارم ميده اخرشم الارم ميده و اينكه دقيقه رو هم ميبيني ك به صفر رسيده ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ندارم. ولی میخواستم از این برند بخرم.در کل راضی هستین؟ ژاپن یا ترکیه؟ ممنونم 

مال من ترکیه س.شستشو که دوبار شستم خوب بوده،هنوز خوب استفاده نکردم که نظر قطعی بدم

دختر پاییز
آره دقیقه رو میبینم ولی خب آلارم نداره

دقيقا به ٠ رسيد درشو باز كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
آره همینکارو میکنم.ولی هب آلارم میداد خوب بود،اینجوری باید همش چشمم باشه کی آف میشه

همون لحظه هم درشو باز نكني مشكل نداره 

من بعضي وقتا خونه نيستم ١.٢ ساعت بعد درشو باز ميكنم

اگه نگراني بو بگيره

نميگيره

2740
مرسی از راهنماییت مهربون.ممنونم

🌹🌹