2737
2739
عنوان

بیایید یه چیزی از بی‌غیرتی مرد همسایه تعریف کنم پراتون بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 7780 بازدید | 86 پست
بعد دیده شوهرش با پسردایی ها و پسرخاله هاش عضو یه گروه فامیلی هستن که همه ی اونا فیلم س ک س با زناشو ...

چه وحشتناک 🤯🤯🤯🤯

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعد دیده شوهرش با پسردایی ها و پسرخاله هاش عصو یه گروه فامیلی هستن که همه ی اونا فیلم س ک س با زناشو ...

🤔باور کنم  ؟   

باور نکنم؟😐

هر کی تاپیک عکس تگم کنه تاپیک عکسسسسس تگش میکنم😘😘😘😂😂
2728
والا حدس ذهن کثیف من اینه که لابد عکسای خصوصی زنشو داده به یه غریبه  چون چندسال پیش یه سایتی د ...

یا صاحب صبر اسم سایت چی بود هنوزم هست؟😐

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2740
والا حدس ذهن کثیف من اینه که لابد عکسای خصوصی زنشو داده به یه غریبه  چون چندسال پیش یه سایتی د ...

منم همینو حدس زدم ولی مثل اینکه بدتر از این هست یا خدااا

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

ببخشید طول کشید تا تایپ کنم

بخدا مغز خودمم داره سوت میکشه 

ولی حقیقته😣

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2706