2737
2734
آفرین خوبه اینا کلا چیزای کارخونه ای رو حذف کن...هر چیزی که از کارخونه بیرون اومده بد و سودازاست چ ...

کلا چیز کارخونه ای 1 سال نخوردم ... حتی چای قهوه ... یا نوشابه دوغ کلا قطع کردم بجاش شیره ارده صبح میخورم یا کره محلی غذا هم بیشتر چیزای گرم مثل آبگوشت بدون رب با زرد چوبه یا کله پاچه کلا سردی حذف کردم ولی بازم کمبود انرژی دارم خیلی حالم ناجوره افسردگی هم گرفتم ...

کلا چیز کارخونه ای 1 سال نخوردم ... حتی چای قهوه ... یا نوشابه دوغ کلا قطع کردم بجاش شیره ارده صبح م ...

دارو نمیخوری؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم.اگه بتونم همینجا راهنمایی تون میکنم.

ان شاءالله سلامتی باشه براتون

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728
رفتم دکتر سنتی گف سعی کن دارو اعصاب نخوری ... شیرین بیان داد و عرق نعنا و بارهنگ چندتا چیز دیگ خوردم ...

تا اونجایی که من میدونم درمان شما خیلی تخصصی تر از ابنهاست

نعنا بارهنگ که فقط واسه سردی معده اس...خون بخواد پاک بشه و غلظت از بین بره خیلی متفاوته

اگه تهران هستین برید پیش دکتر سعید اسماعیلی

تو نت اسمش رو سرچ کنید مطبش هست

خود دکتر خیراندیش هم تو درمانگاه سجاد هستن تو پونک

تا اونجایی که من میدونم درمان شما خیلی تخصصی تر از ابنهاست نعنا بارهنگ که فقط واسه سردی معده اس...خ ...

درسته ممنون اخه من مشهد دکتر رفتم حالا میخام برم آزمایشکاه چکاب کامل بدم ببینم شاید تیروئید یا کبد مشکل داره..

تا اونجایی که من میدونم درمان شما خیلی تخصصی تر از ابنهاست نعنا بارهنگ که فقط واسه سردی معده اس...خ ...

به دلیل اینکه مادرم نمیدونست بیشتر غذاهاش سرد بود معدم هم سرد شده حدود 10 سال کلا سردی میخوردم ...

درسته ممنون اخه من مشهد دکتر رفتم حالا میخام برم آزمایشکاه چکاب کامل بدم ببینم شاید تیروئید یا کبد م ...

آره حتما برو آزمایش

ولی حتما پیگیر باش.داروهای شیمیایی نخور.وابستگی میاره.یه درد کم میکنه صد تا درد اضافه میکنه.داروی طب سنتی دیرتر اثر داره ولی موندگاره

توقع هم نداشته باش زود خوب بشی

همسر من حالش از پارسال خیلی بهتره ولی درمان کاملش تا دو سال یا بیشتر طول میکشه تازه بعد اینهمه پرهیز و دارو و . ...

2740
به دلیل اینکه مادرم نمیدونست بیشتر غذاهاش سرد بود معدم هم سرد شده حدود 10 سال کلا سردی میخوردم ...

آخ آخ همسر منم همینطور بود

پارسال خیلی خیلی لبنیات و سالاد و هندونه و اینا خورد مثلا میخواست اشتهاشو کم کنه

کلا تغذیه ما ایرانی ها خیلی بد شده

پول به هر چیزی حاضریم بدیم جز غذاهای سالم

آره حتما برو آزمایش ولی حتما پیگیر باش.داروهای شیمیایی نخور.وابستگی میاره.یه درد کم میکنه صد تا درد ...

منم خیلی پرهیز میکنم ... کافیه مثلا یبار برنج بخورم کلا حالم بد میشه چشام سیاهی میره ... تاری دید عدم تمرکز بی حسی بیحالی خیلی چیزای دیگ میاد سراغم ... اره دکتر گفت طول میکشه الان بهترم ولی باید علمم بیشتر کنم تا بتونم کامل درمان بشم ... من خیلی چیزا امتحان کردم ببینم بهم میسازه چندبار عسل جنگلی گرفتم نساخت ... تا اینکه اصلش پیدا کردم ...

آخ آخ همسر منم همینطور بود پارسال خیلی خیلی لبنیات و سالاد و هندونه و اینا خورد مثلا میخواست اشتهاش ...

تغذیه باعث همه مشکلات جامعه هست و مریضی ها ... الان یک جوان نباید تو سن من اینجوری باشه ... کلا چیزهای کارخونه ای همه سرد هستن چیزهایی که مردم استفاده میکنن که باعث خیلی مشکلات میشه ... یکی مثل من رود روش اثر میکنه یکی تو سن بالاتر

منم خیلی پرهیز میکنم ... کافیه مثلا یبار برنج بخورم کلا حالم بد میشه چشام سیاهی میره ... تاری دید عد ...

برنج میخوری حالت بد میشه؟؟ 

والا نشنیدم اینطوری

حتما آزمایش بره

بلغم و سودای بدنت خیلی زیاد شده گمونم

برنج میخوری حالت بد میشه؟؟  والا نشنیدم اینطوری حتما آزمایش بره بلغم و سودای بدنت خیلی زیاد ...

اره 1 ساله برنج نخوردم قبلا کلا همیشه میخوردم هر روز ... یبار قبلا دادم البته چکاب کامل نبود فقط دکتر گفت هموگلوبین خونت بالا... که بعد آسپرین داد ... 

اره 1 ساله برنج نخوردم قبلا کلا همیشه میخوردم هر روز ... یبار قبلا دادم البته چکاب کامل نبود فقط دکت ...

به حرف دکترا اعتماد نکن..طب مدرن خیلی بن بست داره

همسر من پارسال حالش بد بود رفت پیش دکتر مغز و اعصاب...چون سرش درد میکرد فکر میکرد مشکل از سرش هست

ام آر آی داد

چند تا دکتر مغز و اعصاب همه بهش گفتن هیچی ات نیست و قرص آرام بخش دادن!!!!!

فکر کن اگه با طب سنتی آشنا نمیشد چه بلایی سرش میومد

واسه غلظت خون هم از نوزاد تا پیر فقط آسپرین بلدن بدن

علمشون خشک شده انگار داروی جدید تدارن!!!

به حرف دکترا اعتماد نکن..طب مدرن خیلی بن بست داره همسر من پارسال حالش بد بود رفت پیش دکتر مغز و اعص ...

اعتماد که نکردم چون خودم میدونم اون آدم سابق نیستم یچیم هست حتی به خانوادم میگم میگن دکتر گفته هیچیت نیست ... خودم میدونم حالم بد حتی یسری پشت فرمون میخاستم داییم و خانمش برسونم تاری دید جلومو نمیدیدم انقدر ترسیده بودن ...

2706