2726
مهم ترینش تغذیه اس

خیلی مفصله

بعد در صورت نیاز حجامت و بادکش

در موارد خاد دارو هم بایدخورده بشه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
مهم ترینش تغذیه اس خیلی مفصله بعد در صورت نیاز حجامت و بادکش در موارد خاد دارو هم بایدخورده بشه

درسته روزی 3 تا آسپرین 80 میخورم . تغذییم تغییر دادم ققط چیزای گرم میخورم ولی هنوز درگیرشم ... بهتر شدن و درمان نه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درسته روزی 3 تا آسپرین 80 میخورم . تغذییم تغییر دادم ققط چیزای گرم میخورم ولی هنوز درگیرشم ... بهتر ...

اسپرینو باید قطع کنی اگه میخوای با طب سنتی درمان کنی

خیلی طول میکشه شاید دو سال

همسر من یه ساله داره درمان میکنه هنوز درگیره

خیلی پرهیزات غذایی داره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
اسپرینو باید قطع کنی اگه میخوای با طب سنتی درمان کنی خیلی طول میکشه شاید دو سال همسر من یه ساله دا ...

وقتی نمیخورم آسپرین انگار خون تو بدنم نمیچرخه یخ میزنم ... الان کلا همه تغذیم تغییر دادم بهتر شدم ولی هنوز مثل یک آدم عادی نه ...

وقتی نمیخورم آسپرین انگار خون تو بدنم نمیچرخه یخ میزنم ... الان کلا همه تغذیم تغییر دادم بهتر شدم ول ...

چی رو تو تغذیه تغییر دادین؟

از شوهر من بدتر نیستی حمله پانیک بهش دیت داد.دستاش شبا کلا خواب میره...پارسال حالش خیلی بد بود

خواهش میکنم حتما نصب کنید و عضو بشید. یکی از راههای رفع غلظت خون حجامت و خوردن اناب،رب انار،خودت انار، اناب رو هم با زرشک بجوشونید بخورید برای اینکه فشارتون نیاد پایین یک قاشق عسل بزنید، درمانش رو دکتر طب سنتی تجویز کردن.

یا رب روا مدار که گدا معتبر شود.
چی رو تو تغذیه تغییر دادین؟ از شوهر من بدتر نیستی حمله پانیک بهش دیت داد.دستاش شبا کلا خواب میره... ...

دقیقا من همینجوری میشم تمام اینارو دارم میترسم ام اس نباشه ... مثلا لبنیات و کلا برنج و سردیجات مصرف نمیکنم و بجاش چیزای گرم مثل شیره انگور روغن زرد کره محلی گوشت بغلمون مرغم یا محلی یا اگر محلی نباشه با زرد چوبه فراوان مادرم درست میکنه ...

دقیقا من همینجوری میشم تمام اینارو دارم میترسم ام اس نباشه ... مثلا لبنیات و کلا برنج و سردیجات مصرف ...

آفرین خوبه اینا

کلا چیزای کارخونه ای رو حذف کن...هر چیزی که از کارخونه بیرون اومده بد و سودازاست

چایی هم که میدونی بده

اابته میدونی که زیاد هم نباید گرمی بخوری چون ممکنه کبد اذیت بشه

معتدل رو به گرمی

گلاب و عسل زیاد بخور

همسر من یه مدت هر روز یا یه روز درمیون هم بادکش میشد

حجامت هم زیر نظر پزشک

گوشت گوساله.عدس.بادمجون.سیب زمینی.ماکارونی و ...هم که قطع کن

2706