2737
2734
عنوان

تلافی☹ تیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 32 پست
خودتم کرم داری ببخشید😐

نه من این خانومو میشناسم خانواده شوهرش باعث شد بچش سقط شه و تا الان بچه دار نشه هر چی بگه حقشه

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها اینم بگم چند بار دیدم خواهر شوهرم اس داده به شوهرم گفته بچه دار نشا فاطیما رو طلاق بده و... الان ...

کار خوبی کردی😜

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
خودت سقط کردی؟؟؟

با قرص 

خانوادم‌نمیدوستن حامله ام گفتم عروسی نمیخوام فقط بچه رو نگه داریم شوهرمو پر کردن منو بردن یه مامایی و.... اگه میشه اینو تعریف نکنم خیلی ناراحت کنندس برام

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2731
ولی دلم‌میخواد باهاشون رابطه داشته باشم بهشون تیکه و متلک بگم با شوخی و خنده دلشونو بشکنم حرف دلمو ب ...

خب چرا تیکه؟ من اصلا با این روش برخورد کنار نمیام. چرا خیلی درست و رک حرفتون رو نمیزنید؟ شما تیکه بندازید اونم نگه میداره یه جای دیگه تیکه میندازه. 

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
من شما رو میشناسم قبل اینکه نی نی سایت عضو باشم شما با مادر شوهر و خاندان شوهر قطع ارتباط کرده بودی ...

درسته 

با این حال من رفتم خونشون هر روز یه پدرشوهرم زنگ میزنم گاهی میرم اونجا تنها نباشن‌اما ته دلم‌پر از عقده هست هربار خواهرشورامو میبینم یاد اون روزا میفتم یاد بچم که گفت الهی تیکه تیکه شه یاد اینکه تو حاملگی هولم دادن یاد حرفاشون عذاباشون دوس دارم دلشونو بشکنم با اینکه تا حالا هیچوقتتتتت این کارا رو با هیچکس نکردم

2738
نه من این خانومو میشناسم خانواده شوهرش باعث شد بچش سقط شه و تا الان بچه دار نشه هر چی بگه حقشه

اره الان حسرت اینکه یکی بگه مامان تو دلم مونده😔 

اخه درست توضیح نمیده

عزیزم خیلی خلاصه گفتم دیگه 

الان هم بخاطر اون سقط و البته تشدید شدن تنبلی تخمدانم ۲ ساله اقدامم و دوا درمون میکنم بچه دار نمیشم

مرسی از توضیحت عزیزم

عزیزم خیلی خلاصه گفتم دیگه  الان هم بخاطر اون سقط و البته تشدید شدن تنبلی تخمدانم ۲ ساله اقدام ...

ایشالا که خدا دلتو شاد کنه عزیزم

امیدوارم هر کی دلتو شمسته جواب پس بده

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
خب چرا تیکه؟ من اصلا با این روش برخورد کنار نمیام. چرا خیلی درست و رک حرفتون رو نمیزنید؟ شما تیکه بن ...

اینا کلا با حرف رک مشکل دارن یهو دعوا راه میندازن 

مرسی از توضیحت عزیزم

خواهش میکنم انشالله که زودی خبر مامان شدنت رو بشنوم

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...
2706