2410
2553
عنوان

تلافی☹ تیکه

241 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها خوبید . اول ازتون میخوام قضاوت نکنید الان منو . بچه ها من از روز نامزدیم تا به الان خانواده شوهرم خیلی خیلی اذیتم کردم ( یکی از دلایلش کم زبونی خودم و شوهرم بود) من خیلی آروم بود .‌مثلا یبار سر سفره خواهر شوهرم واسه جاریم دوغ ریخت بدون اینکه اون بخواد بعد منم دستم نمیرسید گفتم واسه منم بریز لایک نشون داد گفت بیا 😐 منم گریم گرفت و قهر کردم باهاش و... یا اینکه بچمو سقط کردن حامله بودم یکی از خواهر شوهرام گفت الهی بچت تیکه تیکه شه و... ( پشتشون به مادرشوهرم گرم بود اون پشتشون درمیومد) خیلی اذیتای دیگه .منم دیدم از پس اونا برنمیام قطع رابطه کردم تا اینوه مادرشوهرم فوت کرد الان اون خواهر شوهرم که سر سفره بهم بی احترامی کرد خیلی از قطع رابطه ی مجدد من میترسه ولی......

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ولی دلم‌میخواد باهاشون رابطه داشته باشم بهشون تیکه و متلک بگم با شوخی و خنده دلشونو بشکنم حرف دلمو با خنده بگم 😔 خیلی کارم بده؟😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا باورم نمیشه راجب سقط بچه

ینی الکی الکی کاری کردن ک سقط بشه

تو کاری نکرده بودی؟ حرفی نزده بودی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2720

چ نفهمن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
ولی دلم‌میخواد باهاشون رابطه داشته باشم بهشون تیکه و متلک بگم با شوخی و خنده دلشونو بشکنم حرف دلمو ب ...

اینجوری خودتم اذیت میشی بیخیال

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2714

من شما رو میشناسم قبل اینکه نی نی سایت عضو باشم شما با مادر شوهر و خاندان شوهر قطع ارتباط کرده بودی حتی از ما پرسیدی زنگ بزنم به خواهر شوهرم یا نه یه استوری خواهر شوهرت گذاشته بود برای مرگ مادرش تو هم تسلیت گفتی ولی جوابتو نداد درسته؟

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...
ولی دلم‌میخواد باهاشون رابطه داشته باشم بهشون تیکه و متلک بگم با شوخی و خنده دلشونو بشکنم حرف دلمو ب ...

بیخیال ارزششو نداره 

فقط همچنان قطع رابطه باش 

یکمم از حقت دفاع کن

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
خودت سقط کردی؟؟؟

نه خودم نکرد خانواده شوهرش باعث شد

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...

اها اینم بگم چند بار دیدم خواهر شوهرم اس داده به شوهرم گفته بچه دار نشا فاطیما رو طلاق بده و... الان مادرش رو از دست داده یکم رام شده 

چند شب پیش خواهر شوهرم به شوهرش گفت میخوام برم سرکار اونم‌گفت نه بشین خونه داری بچه داریتو کن منم به شوخی گفتم اخه چقدرم خونه داری بلده بعد زدم زیر خنده

نه بد نیست.ادم که نمیتونه با کل دنیا قطع رابطه کنه .منم همین بودم .الان فهمیدم اشتباهه از مردم دور بودن .باید یاد بگیریم سیاست داشته باشیم تو گفتار و رفتار .حرفی زدن محترمانه جواب بدیم که دیگه تکرار نکنن.نمیشه که با همه قط رابطه بشیم

اتفاق با دشمنام بیشتر میرم و میام.ازشون یاد میگیرم.وقتی اومدم خونه رفتاراشونو تحلیل میکنم یاد میگیرم ازشون 

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
اها اینم بگم چند بار دیدم خواهر شوهرم اس داده به شوهرم گفته بچه دار نشا فاطیما رو طلاق بده و... الان ...

خودتم کرم داری ببخشید😐

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
اصلا باورم نمیشه راجب سقط بچه ینی الکی الکی کاری کردن ک سقط بشه تو کاری نکرده بودی؟ حرفی نزده بودی

به روح پدرم قسم نه. فقط تو عقد حامله شده بودم با وجود جلوگیری . شوهر من خرج پدر مادرشو میداد اینا میترسیدن از ازدواج شوهرم 

2706