2733
2734

صادقانه بگین شعار نمیخوام 

اولی یه پسر خوب و مورد اعتماد و خیلی فقیر که عاشقته و توام عاشقشی و شاید وضع زندگیش عوض شه ولی طول میکشه...و امکانم داره به ازدواج ختم بشه چونکه همو دوس دارن پسره اخلاق خوبیم داره و به شما احترام میزاره 

دوم یه پسر خیییلی پولدار و دختر باز که اگه باهاش دوست بشین کم کم ماهی یازده میلیون یعنی اندازه ی یه سکه از طریقش بهتون میرسه و حتی طلا هم بخواین و در ازای اینا مطمئن باشین فقط روابط معمولی دوست پسر و دوست دختری و به ازدواج ختم نمیشه یعنی اگه یک سال باهاش باشی خیلی چیزا میتونین به دست بیارین 

قطعا اولی بدون ادعا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولی

پول برام ملاک ازدواج نیست

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
2728
2738

اولی 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

صد در صد اولی ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2706