2737
2739
عنوان

شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی ببینم نداره خودم میدم بهش ازشم نمیگیرم چون هر چی داره واسه من خرج میکنه تا من براش چیزی نگیرم واسه خودش چیزی نمیگره 

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)
آره خوبه بیچاره فقط کمی دستش تنگه اینروزا

خب گلم چه اشکال داره بدی فرق ننداز بینتون اگه رابطتون خوبه البته 

اون بنده خدام برای شما زحمت میکشه کار میکنه

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2731

عزیزم مردا قطعا لنگ مبالغ ریزی که به خانم ها میدن نیستن

شما قائم کن بگو خرج کردم

اون خودش جور میکنه پول رو

بحث ۲۰-۳۰ میلیون نیست که

لنگ ۱۰۰ تو من و ۲۰۰ تومن زنا نیستن (ارقام مثاله و واقعی نیست)

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

عزیزم مردا همینن شوهر منم پول میده وکم کم پس میگیره ۲۴ساله ازدواج کردم هنوز عوض نشده

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
من وقتی ببینم نداره خودم میدم بهش ازشم نمیگیرم چون هر چی داره واسه من خرج میکنه تا من براش چیزی نگیر ...

آره اینم همینطوره واقعا نداره داشت نمی‌گرفت شدیداً هم مثل همسر شما فداکارع

.هوا خواه توام جانا و میدانم که میدانی‌...👨‍👩‍👧
2740
عزیزم مردا قطعا لنگ مبالغ ریزی که به خانم ها میدن نیستن شما قائم کن بگو خرج کردم اون خودش جور میکن ...

حالا گاهی لنگ 100 و 200 هم میشن. میگه شوهرش خوبه، الان دستش تنگه. چه اشکالی داره بهش بده

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/
وایییی پس عوض نمیشه😭😂

نه گلم من از هرراهی وارد شدم  

مرد خوبیه هرموقع داشته باشه خرجم میکنه   

هرموقع هم نداشته باشه کارتمو میگیره وخالیش میکنه   

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
آره درسته

البته منظورم این نیستا همه پولاتو بدی شوهرت دست خودت خالی بشه پس اندازی نداشته باشی 

مثل یه خانم باسیاست حتما مقداری پس انداز مخفی داشته باش برای خودت حتی اگه شوهرت بهترررررین مرد روی زمینه ولی مثلا ۵۰ تومن بزار دم دست شوهرت لازم داشت بگو عزیزم بیا اینو من لازم داشتم ولی گفتم بدم تو کارت رابیوفته😉

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2706