2733
2734
عنوان

شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 34 پست
حالا گاهی لنگ 100 و 200 هم میشن. میگه شوهرش خوبه، الان دستش تنگه. چه اشکالی داره بهش بده

بله اگه ایده‌ی خودشم این باشه خیلی هم خوبه

من خودم شاغلم و کلی هم از حقوقم تو زندگی خرج میکنم

ولی استارتر حالش خوب نیست وقتی پول ازش گرفته میشه

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
آره اینم همینطوره واقعا نداره داشت نمی‌گرفت شدیداً هم مثل همسر شما فداکارع

خب دیگه برات مهم نباشه تو شرایط من اگر بودی که هیچی ما فعلا نامزدیم و اینکه از روزی که نامزد کردیم همسرم رفت سربازی و با ماهی چهارصد تومن حقوق سربازی کاری نمیشد کرد من پنج ملیون اینا پس انداز داشتم که همونو خرج کردیم البته همسرم وقتی میومد از پادکان هفته ای دوروزصو کار می‌کرد اما خب با این حال پولای منم خرج میشد الانم دارم هر وقت نداشته باشه خودش هیچوقت نمیگه ندارم من خودم میزارم تو جیبش یا اینکه میزنم به کارتش بدون اینکه متوجه بشه

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله اگه ایده‌ی خودشم این باشه خیلی هم خوبه من خودم شاغلم و کلی هم از حقوقم تو زندگی خرج میکنم ولی ...

تصمیم آخر تو زندگی رو خودش میگیره. با توجه به شرایطش. ما فقط در حد پیشنهاد میتونیم بهش چیزی بگیم. کل شرایطش رو هم نمیدونیم. ولی به نظرم اگه شوهرش بهش پول میده ولی الان به خاطر دست تنگی ازش میگیره، اشکالی نداره بهش بده. دروغ نگه. ولی یه جوری هم معلوم کنه که شوهرش عادت نکنه و فکر کنه لازم نیست به خانمش پول بده. 

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/
تصمیم آخر تو زندگی رو خودش میگیره. با توجه به شرایطش. ما فقط در حد پیشنهاد میتونیم بهش چیزی بگیم. کل ...

قطعا این راه بهترین روشه

برای هر مساله‌ای حرفت کاربرد داره

اون چیزی که از دستمون برمیاد بدون ایجاد احساس انجام وظیفه برای خودمون و مردم انجام بدیم

اگرم نتونستیم رک بگیم

در نهایت خود استارتره که با حال و هواش و خصوصیاتش راه بیان احساسش رو پیدا و انتخاب میکنه

اگر نمیخواد بده و حس بد بهش میده واقعا مبالغ ریز خیلی تو زندگی تاثیر ندارن و میتونه نده

یا میتونه برای کمک به شوهرش حتی سر کار بره و حقوقشم خرج خونه کنه

ر نهایت خودش تصمیم گیرنده س

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
2728